Niezbędnik łowców promocji

Otwarcie po przenosinach sklepu Neonet w Iławie. Będą promocje, sprawdzamy jakie!

2023-03-22 12:10

Już 23 marca 2023 odbędzie się otwarcie sklepu NEONET w Iławie, w nowym parku handlowym Era Park. Tego dnia na klientów czekać będą atrakcyjne rabaty. Łowcy promocji, zbiórka o 9:00 przed wejściem!

Otwarcie elektromarketu NEONET w parku handlowym Era Park to efekt relokacji dotychczasowego punktu znajdującego się przy ul. Niepodległości 4b w Iławie. Powierzchnia handlowa nowego salonu wyniesie aż 444 mkw i będzie charakteryzować się przestronnym wnętrzem, rozbudowaną strefą ekspozycji produktów i nowoczesnymi rozwiązaniami, umilającymi zakupy. W porównaniu z poprzednią lokalizacją będzie to o ponad 100% więcej przestrzeni.

Wygodne zakupy w nowym salonie

Park handlowy Era Park u zbiegu ulicy Ziemowita i Alei Jana Pawła II, będzie największym obiektem tego typu w Iławie. Jego powierzchnia wyniesie ponad 7 tys. mkw. i znajdzie się w nim 20 lokali usługowych, m.in.: Action, Pepco, Aldi, House, Martes Sport, Deichmann, Rossmann i Sinsay. W pobliżu ulokowane są także takie punkty jak restauracja McDonald’s, stacja paliw Orlen, przedszkole czy salon fryzjerski. Wygodny dojazd do parku handlowego zapewni klientom biegnąca przez miasto droga krajowa numer 16, w pobliżu której ulokowany został obiekt. Z kolei na zmotoryzowanych odwiedzających czeka parking na około 230 miejsc postojowych.

Relokacja salonu NEONET w Iławie pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby zakupowe mieszkańców miasta i okolic. Nowy sklep jest przede wszystkim znacznie większy od naszego dotychczasowego salonu. Dodatkowo, został dostosowany do najnowszych standardów sieci, a także posiada jeszcze lepszą ekspozycję. Tym samym daje klientom wygodny dostęp do szerokiej oferty elektroniki użytkowej. Lokalizacja w nowym parku handlowym pozwoli natomiast mieszkańcom miasta na dokonywanie wygodnych i kompleksowych zakupów w jednym miejscu – mówi Adam Piotrowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

Zamówisz w internecie, odbierzesz w sklepie

NEONET przy ul. Alei Jana Pawła II 10 będzie także realizował zamówienia ze sklepu online – poprzez system „odbiór za godzinę”. Nowy sklep będzie funkcjonował od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a także w niedziele handlowe w godzinach 10-18.

Na otwarciu sklepu będą atrakcyjne promocje

Z okazji ponownego otwarcia marka NEONET zaplanowała specjalne promocje oraz atrakcje dodatkowe dla odwiedzających.

Już 23 marca pierwszych 10 Klientów otrzyma bon o wartości 100 zł, a na kolejnych 40 Klientów będzie czekał bon o wartości 50 zł. To nie koniec, bo dla 100 pierwszych osób, które dokonają zakupu dużego AGD lub telewizora powyżej 40 cali, usługa transportu z wniesieniem w granicach miasta wyniesie tylko złotówkę. Dodatkowo, wszystkim klientom odwiedzającym nowy sklep zakupy umili serwowana tego dnia aromatyczna kawa.

Wyłączyli prąd kalece

QUIZ. Najważniejsze bitwy w dziejach świata. Pytamy tylko o to, kto z kim walczył! Łatwe?

Pytanie 1 z 13
Na start coś banalnego. W 1683 roku w bitwie pod Wiedniem polska armia dowodzona przez Jana III Sobieskiego walczyła z...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE