Mrozu - drugi artysta w ramach Dni Iławy 2021

2021-05-26 9:33
Mrozu
Autor: mat prasowe Mrozu na Dniach Iławy 2021

W tym roku iławska letnia scena koncertowa, to debiuty. Po pierwszym wykonawcy - Kayah, Iławskie Centrum Kultury odtajniło kolejnego i zdaje się nie ostatniego, który zagra na Dniach Iławy 2021!

Koncertowe lato - w przenośni i dosłownie, zapowiada się w Iławie w roku 2021. Po zamrożeniu wszelkich wydarzeń i koncertów przez koronawirusa. W tym roku wydarzeń i koncertów oraz gwiazd muzycznych w Iławie nie zabraknie.

Wiemy już, że w drugi weekend lipca, podczas Dni Iławy zagra i zaśpiewa po raz pierwszy w Iławie Kayah, teraz Iławskie Centrum Kultury zdradziło, że dołączy do niej również znany z wielu hitów granych w Esce - Mrozu!

- Przedstawiamy drugiego artystę pierwszego dnia Dni Iławy, który podobnie jak Kayah na iławskiej scenie zaprezentuje się po raz pierwszy! MROZU i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, który potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności. Zapewniamy, że będzie to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa! Już nie możemy się doczekać - pisze ICK, organizator wydarzenia.

Jak się dowiedzieliśmy, to nie wszystkie gwiazdy muzyczne na tegoroczne Dni Iławy. W sumie, podczas dwóch dni świętowania będzie ich pięć!

Do sobotniej dwójki i plejady gwiazd w Iławie dołączy jeszcze jedna. Jak myślicie, kto to będzie?

Drugi weekend lipca obowiązkowo trzeba spędzić w Iławie.

mrozu plakat dni iławy
Autor: Iławskie Centrum Kultury

QUIZ. Perfect kończy działalność. Dokończysz teksty piosenek zespołu? Dopasuj je do tytułu!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki Perfectu: "Kumpel radio zniósł, usłyszałem..."
Potężne długi Polaków. Rekordzista musi oddać 76 milionów złotych!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE