Lucy - takie imię nosi Najsympatyczniejszy Pies Iławy 2020 [AUDIO]

2020-09-21 14:22
lucy iława
Autor: arch. Agnieszka Kowalska

Lucy ma zaledwie 8 miesięcy i jest pięknym białym samojedem. Jego właścicielką jest Agnieszka Kowalska.

Lucy jest właściwie ze mną od pierwszego dnia życia - mówi Agnieszka. - Jej matka odrzuciła miot, a ja postanowiłam zająć się szczeniakami. Jeden został ze mną, chodź mam już kilka psów, nie potrafiłam się oprzeć jego urokowi. Okazuje się, że także inni są wrażliwi na wdzięk Lucy. Pielęgnacja psa tej rasy wymaga naprawdę sporo czasu. Często trzeba go czesać, by nie zrobiły się kołtuny. Pomagam mi to, że mam własne studio pielęgnacji psów. Lucy to bardzo ciekawy świata pies, uwielbia ludzi i inne zwierzęta. Wolny czas uwielbia spędzać kopiąc dołki i mocząc łapki w wodzie. 

Wybory "Najsympatyczniejszego Psa Iławy" odbywały się w ramach 57. Ogólnopolskiej Wystawy Owczarków Niemieckich Długowłosych. Startować w nich mogły jednak psy każdej rasy, jak i kundelki. Łącznie rywalizowało 16 czworonogów.

Agnieszka Kowalska o swoim pupilu - najfajniejszym psie Iławy
lucy iława
Autor: arch. Agnieszka Kowalska
Edyta Górniak i Michał Szpak zacięcie walczą o uczestników.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE