Lotnicza impreza odbędzie się w tym roku nad Jeziorakiem, ale nie w Iławie!

2022-01-24 10:58
samolot
Autor: facebook.com/lotniczailawa Lotnicza Majówka będzie, ale nie w Iławie!

Zaskakującą dla wielu informację opublikowały władze gminy oraz powiatu iławskiego. Właśnie potwierdziły przejęcie od Iławy organizację Lotniczej Majówki. Impreza odlatuje do Siemian i zmienia nazwę oraz termin.

Dwa samorządy Gmina Iława oraz Starostwo Powiatowe w Iławie przejmują organizację Lotniczej Majówki nad Jeziorakiem. Odbędzie się nie w Iławie, a w Siemianach - 23 lipca 2022.

- Miło nam poinformować, że nad Jeziorakiem w Siemianach zagości nowa impreza promocyjna. 23 lipca 2022 r. odbędą się pokazy lotnicze „Lotniczo nad Jeziorakiem – Siemiany 2022”. Celem imprezy jest szeroko pojęta promocja Gminy Iława oraz Powiatu Iławskiego. O szczegółach dotyczących wydarzenia będziemy informować. Podpisano: Wójt Gminy Iława - Krzysztof Harmaciński, Starosta Powiatu Iławskiego - Bartosz Bielawski - czytamy w komunikacie.

Przypomnijmy, władze Iławy wcześniej już informowały, że przy obecnych wydatkach nie są w stanie zorganizować imprezy wycenianej na ponad 500 tys zł.

QUIZ. To samo brzmienie, inne znacznie - rozpoznaj słowa, które brzmią tak samo, choć oznaczają co innego!

Pytanie 1 z 23
Śniegu zimą lub w miseczce na śniadanie:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Dziwidło zachwyca w Ogrodzie Botanicznym UW. Kwitnie niezwykle krótko
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE