Lotnicza impreza odbędzie się w tym roku nad Jeziorakiem, ale nie w Iławie!

2022-01-24 10:58
samolot
Autor: facebook.com/lotniczailawa Lotnicza Majówka będzie, ale nie w Iławie!

Zaskakującą dla wielu informację opublikowały władze gminy oraz powiatu iławskiego. Właśnie potwierdziły przejęcie od Iławy organizację Lotniczej Majówki. Impreza odlatuje do Siemian i zmienia nazwę oraz termin.

Dwa samorządy Gmina Iława oraz Starostwo Powiatowe w Iławie przejmują organizację Lotniczej Majówki nad Jeziorakiem. Odbędzie się nie w Iławie, a w Siemianach - 23 lipca 2022.

- Miło nam poinformować, że nad Jeziorakiem w Siemianach zagości nowa impreza promocyjna. 23 lipca 2022 r. odbędą się pokazy lotnicze „Lotniczo nad Jeziorakiem – Siemiany 2022”. Celem imprezy jest szeroko pojęta promocja Gminy Iława oraz Powiatu Iławskiego. O szczegółach dotyczących wydarzenia będziemy informować. Podpisano: Wójt Gminy Iława - Krzysztof Harmaciński, Starosta Powiatu Iławskiego - Bartosz Bielawski - czytamy w komunikacie.

Przypomnijmy, władze Iławy wcześniej już informowały, że przy obecnych wydatkach nie są w stanie zorganizować imprezy wycenianej na ponad 500 tys zł.

QUIZ. To samo brzmienie, inne znacznie - rozpoznaj słowa, które brzmią tak samo, choć oznaczają co innego!

Pytanie 1 z 23
Śniegu zimą lub w miseczce na śniadanie:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Dziwidło zachwyca w Ogrodzie Botanicznym UW. Kwitnie niezwykle krótko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE