Krzysztof Zalewski trzecią gwiazdą Dni Iławy

2021-05-31 13:27
zalewski
Autor: mat.promocyjne

Pierwszą ogłoszoną przez Iławskie Centrum Kultury gwiazdą była Kayah. Drugą Mrozu. Trzecią jest Krzysztof Zalewski. Wszyscy zagrają podczas Dni Iławy.

Tak jak Kayah i Mrozu, Krzysztof Zalewski pojawi się na scenie Dni Iławy 2021 na boisku przy stadionie miejskim w sobotę, 10 lipca.- Kochani, z wielką przyjemnością możemy ogłosić, że trzecim artystą będzie Krzysztof Zalewski - piszą organizatorzy z ICK. - Multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów i aktor. Zwycięzca drugiej edycji programu IDOL, gdzie dał się poznać milionom Polaków, jako niezwykle utalentowany wokalnie rockman. Zalewski jest niezwykle wszechstronny. Jego wizerunek od czasów IDOLA zmieniał się wielokrotnie. Z heavymetalowca wyrósł na jednego z najciekawszych młodych artystów.

Płyta „Złoto” otworzyła mu drogę do udziału w najciekawszych projektach dziejących się na polskim rynku muzycznym - jak np. Męskie Granie. To dla tego projektu Zalewski napisał utwór „Początek", który w bardzo szybkim tempie osiągnął ponad 100 milionów wyświetleń. Kolejny singiel „Kurier", który powstał do filmu Władysława Pasikowskiego również okazał się dużym przebojem. Obecnie Zalewski promuje swój najnowszy album ZABAWA.

- To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, nad którego głową zawisł cień i mimo to – a może właśnie dlatego – gra, śpiewa i tańczy - podsumowują organizatorzy. - Na przekór czasom, ale nie ludziom wbrew.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych PRESTIGE w Lesznie

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Komplet punktów? Nie żartuj, już połowa będzie sukcesem

Pytanie 1 z 10
Część świecy spalająca paliwo bądź też nieudane dzieło to...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE