Jedna prowadziła samochód, druga motorower. Jechały bez prawa jazdy

2022-06-17 13:38
policja
Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Nie miały uprawnień a jeździły pojazdami mechanicznymi. Teraz obie młode kobiety ze swojego postępowania będą tłumaczyć się przed sądem.

Pierwszą kierującą zatrzymali policjanci w gminie Iława po tym jak przekroczyła prędkość w terenie zabudowanym. 23 – latka jechała vw z prędkością 64 km/h gdzie obowiązywało 40 km/h.  W trakcie kontroli policjanci ustalili, że to nie jedyne przewinienie kobiety. Okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania samochodem.

Kolejną nieodpowiedzialną kierującą zatrzymali policjanci również w gminie Iława. 18 – latka kierował motorowerem kiedy to zatrzymali ją funkcjonariusze. Podczas legitymowania okazało się, że również ta kierująca nie posiada uprawnień do kierowania motorowerem.

Teraz obie kobiety ze swojego postępowania będą tłumaczyć się przed sądem.

Z jakich miast pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 11
Gdzie mieszka Marcin Miller?
BENZYNA czy DIESEL. Co się bardziej opłaca? | ESKA XD - Prosto z salonu #51

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE