#Hot16challenge2 z Lubawy. Widzieliście już rapujących przy produkcji mebli? [WIDEO]

2020-06-01 0:01
Hot16challenge2 Lubawa Ikea
Autor: IKEA Industry Lubawa - youtube.com

#Hot16challenge2 zawitał do Lubawy. Pracownicy gigantycznego zakładu produkującego elementy mebli dla IKEA podjęli rękawice i nagrali rap w słusznej sprawie. Musicie to zobaczyć!

Z powiatu iławskiego rapowali już między innymi:
Bartosz Bielak - przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta, Lidia Miłosz - dyrektor Iławskiego Centrum Kultury, Magdalena Wróblewska - wokalistka Iława Gospel Singers.

Wielu nominowanych podjęło wyzwanie, wpłacili pieniądze na rzecz pomocy medykom na siepomaga.pl/hot16challenge ale zamiast nagrać 16 linijek na przykład pisali wiersze.

Teraz do akcji przyłączyła się lubawska fabryka mebli IKEA Industry Lubawa.

Rapują i podrygują wszyscy!
Od pracowników w magazynie, przez tych przy taśmach i maszynach aż po kierownictwo i ochroniarza, zresztą zobaczcie sami:

Hot16challenge2 Lubawa Ikea
Autor: IKEA Industry Lubawa - youtube.com
Hot16challenge2 Lubawa Ikea
Autor: IKEA Industry Lubawa - youtube.com

Choć ograniczenia pandemii również wpłynęły na funkcjonowanie tego zakładu, to pracownicy jak sami zobaczycie, nadal są dobrej myśli i dołączają do akcji #Hot16challenge2.

Na koniec nagrania poznajemy kolejnych nominowanych do wyzwania, którzy mają 72h na odpowiedź, a są to: Grupa Szynaka oraz IKEA Industry Orla.

Rozmawiamy z rekordzistą Guinnessa w trialu rowerowym
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE