61. KFPP w Opolu

Zwycięzca "Mam Talent!" wystąpił na jednej scenie z Kayah. Wszystkie oczy były zwrócone niemal tylko na niego

2024-06-03 16:46

Podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu nie zabrakło wielu gwiazd, sław i debiutujących artystów. Chociaż pogoda dawała wiele do życzenia, to nic nie przeszkodziło fanom Opola, by podziwiać swoje ulubione gwiazdy. Jedną z części festiwalu był koncert, który poświęcony był twórczości Janusza Kondratowicza. Jego utwory wykonali najwięksi i najsławniejsi artyści. Nie zabrakło wielu emocji i niespodzianek. Jedną z nich był zwycięzca "Mam Talent!" na jednej scenie z Kayah. Co za show!

Publiczność i widzowie przed telewizorami są już po wielkich emocjach i niespodziankach, które wydarzyły się podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Festiwal odbył się w dniach 31 maja - 2 czerwca. Nie zabrakło wielkich gwiazd estrady i debiutujących artystów. Podczas koncertu poświęconego piosenkom Janusza Kondratowicza wydarzyło się coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Na jednej scenie z Kayah pojawił się zwycięzca 2. edycji "Mam Talent!" - Marcin Wyrostek. Niemal wszystkie oczy były zwrócone tylko na niego. Mówi się, że artysta skradł całe show i zachwycił bardziej niż Kayah.

Marcin Wyrostek wystąpił z Kayah na Festiwalu w Opolu

Ostatniego dnia Festiwalu w Opolu odbył się wzruszający koncert, w którym największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, wystąpiły w wyjątkowych aranżacjach do utworów Janusza Kondratowicza. Wśród artystów, kórzy wzięli udział w koncercie "Zakochani są wśród nas" znaleźli się: Kayah, Natalia Kukulska, Roxie Węgiel, Staszek Sojka, Ania Karwan, Kasia Moś, Ania Rusowicz, Damian Ukeje, Piotr Cugowski, Mietek Szcześniak, Natalia Przybysz czy Marcin Wyrostek. Marcin wyrostek został zwycięzcą 2. edycji "Mam Talent!". Widzów i jurorów programu oczarował swoim niezwykłym talentem i "władaniem" akordeonem. Wyrostek cieszy się sporą popularnością do dziś. Często towarzyszy na różnych koncertach i wydarzeniach. Tym razem zaprezentował się na Festiwalu w Opolu, na jednej scenie z Kayah. Jak podaje "Lifestyle Lelum", widzowie już wcześniej spodziewali się świetnego występu Wyrostka. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że przyćmi on samą Kayah! "Publiczność w Amfiteatrze wydawała się bardziej przejęta jego wykonem, niż samej Kayah, której akompaniował" - czytamy.

Marcin Wyrostek wygrał drugą edycję Mam Talent. Jak teraz wygląda i co robi?

Marcin Wyrostek to polski muzyk, akordeonista. Urodził się 16 września w 1981 roku w Jeleniej Górze. Na co dzień jest wykładowcą na Akademii Muzycznej w Katowicach. Wyrostek należy również do Amerykańskiego Stowarzyszenia Akordeonistów. W 2009 roku odbyła się premiera jego debiutanckiego albumu "Magia Del Tango". Współpracował z artystami, takimi jak: Kayah, Adam Sztaba, Maryla Rodowicz, Irena Santor, Bobby McFerrin czy Stanisław Soyka.

Doda kończy karierę. Co na to Lanberry?