Zofia Ślotała

i

Autor: WBF

Zosia Ślotała pokazała świąteczne dekoracje. Fani: PRZESADA

2022-04-13 13:51

Świąteczne przygotowania wrą na całego i to nie tylko w naszych domach, ale i na Instagramie. Gwiazdy z chęcią chwalą się postępami w tej kwestii i pokazują, jak w tym roku będzie wyglądał ich wielkanocny stół. Tym śladem poszła też Zofia Ślotała, jednak nie wszystkim spodobała się jej kosztowna zastawa i liczne dekoracje.

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Zofia Ślotała karierę show-biznesową robi od jakiegoś czasu głównie na Instagramie, jednak nie stroni w miarę okazji od brylowania na ściankach. Jako influencenka nie oszczędza swoich obserwatorów od dzielenia się swoją codziennością. I choć święta to dla wielu okres związany z intensywnymi przygotowaniami, tak polskie gwiazdy internetu zawsze znajdą czas na znalezienie łączności ze swoimi fanami. 

Ślotała podzieliła się więc informacjami na temat przygotowań do świąt. Choć do niedzieli wielkanocnej podczas której wszyscy zasiądą do stołu zostało trochę czasu, tak influencerka już wprowadziła do domu klimat Wielkanocy nakrywając do stołu. Internetowa celebrytka zdecydowała się na zastawę z motywem króliczków i ciemno zielony bieżnik na stole. Nie zabrakło też tematycznych figurek i sztucznej trawy. Klimat iście wielkanocny, jednak nie wszyscy podzielają entuzjazm Zofii Ślotały. Fani dali temu wyraz w komentarzach pod instagramowym zdjęciem. 

I to tak teraz bedxie do niedzieli leżeć czy państwo w innym terminie obchodzą Wielkanoc? - pisze jedna z obserwatorek. 

Wg mnie troszkę kiczowato - pisze inna. 

Sonda
Też kilka dni wcześniej nakrywasz do świątecznego stołu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE