Will Smith, Jada Pinkett Smith

i

Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News Jada Pinkett Smith zabrała głos w sprawie plotek na temat orientacji seksualnej męża

Gwiazdy Hollywood

Żona Willa Smitha komentuje plotki o jego romansie z mężczyzną. Padły poważne oskarżenia

2023-11-16 10:23

Wokół Willa Smitha rozpętała się kolejna burza. Jego były asystent twierdzi, że aktor miał romans z kolega z planu. Jady Pinkett Smith w krótkich, dosadnych słowach skomentowała te doniesienia.

Od lat pojawiają się plotki o homoseksualnej orientacji Willa Smitha, a teraz Brother Bilaal - który był jego asystentem przez 40 lat - w rozmowie z Tashą K zdradził, że nakrył aktora na stosunku z kolegą z planu zdjęciowego, Duanem Martinem. Do tej sytuacji miało dojść w garderobie.

Otworzyłem drzwi do garderoby Duane'a i wtedy zobaczyłem go uprawiającego seks analny z Willem. [...] Will leżał pochylony na kanapie w jednoznacznej pozie, a Martin go penetrował. [...] Stałem wtedy w drzwiach jak ten jeleń w świetle reflektorów - powiedział w wywiadzie.

Jeszcze tego samego dnia Will Smith zaprzeczył, aby miało kiedykolwiek miało się to wydarzyć.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sean Penn wbija szpilę Willowi Smithowi. Padły mocne słowa!

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Will Smith i Jada Pinkett poznali się podczas castingu do serialu „Bajer z Bel-Air”. Nie było im dane razem zagrać, jednak zaczęli się spotykać, ich znajomość się zacieśniała, aż w końcu postanowili wziąć ślub. Ceremonia odbyła się w 1997 roku. Rok później na świecie pojawił się ich syn Jaden, a w 2000 roku urodziła się Willow. Will Smith ma jeszcze jednego syna, Treya, z jego pierwszego małżeństwa z Sheree Zampino.

Will i Jada tworzą nietypowe małżeństwo. Od zawsze żyli w otwartym związku, choć, jak sami mówią, nigdy nie byli sobie niewierni. Dzisiaj wiemy, że para od 2016 roku żyje w separacji. Mimo tego, nadal mocno się wspierają i są dla siebie oparciem. Will Smith stanął w obronie żony, gdy podczas Oscarowe gali, kiedy to Chris Rock zażartował z Jady. Smith spoliczkował Rocka na oczach całego świata. Teraz Jada staje w obronie Willa, po tym, jak jego wieloletni asystent powiedział, iż nakrył go na seksie z Duanem Martinem. Oto co powiedziała:

Pozwiemy go! - powiedziała, poproszona o komentarz, gdy opuszczała iHeartRadio w Nowym Jorku.

Wygląda na to, że Brother Bilaal będzie miał poważne kłopoty, jeżeli jego historia okaże się nieprawdziwa.