Żona Eda Sheerana jest w ciąży. Cherry Seaborn na pierwszych zdjęciach z brzuszkiem!

2020-08-13 12:13 KP
Cherry Seaborn i Ed Sheeran
Autor: Palace Lee, PacificCoastNews/EAST NEWS

Edowi Sheeranowi od lat udaje się rzecz niezwykła - mimo statusu jednej z największych gwiazd muzyki na świecie, wokalista cieszy się prywatnością, a media nie opisują każdego szczegółu jego życia osobistego. Muzykowi udało się przez wiele miesięcy utrzymać w tajemnicy nawet ciążę swojej żony! Teraz jednak paparazzi okazali się znacznie bardziej wytrwali i natychmiast wybrali się na poszukiwania ciężarnej Cherry Seaborn.

Gdy Ed Sheeran kończył swoją ostatnią trasę koncertową, zapowiadał, że udaje się na roczną przerwę w karierze, w trakcie której nadrobi stracony czas z Cherry Seaborn. Wobec ostatnich informacji na temat pary, fani już dziś podejrzewają, że przerwa Eda Sheerana znacznie się przedłuży - niedługo bowiem muzyk ma zostać ojcem.

Media całkowicie zaskoczyły wielbicieli wokalisty informacją o ciąży Cherry Seaborn. Muzyk doskonale wie, jak chronić swoje życie prywatne i od wielu lat jest właściwie samowystarczalny - na terenie jego posiadłości znajduje się nawet bar, dzięki czemu nie musi narażać się na spacery po ulicach i spotkania z paparazzimi. Dziś już wiemy, że jego wyjątkowa ostrożność w ostatnim czasie wynikała ze stanu jego ukochanej.

Cherry Seaborn w ciąży

Gdy już jednak plotka o ciąży Cherry Seaborn przedostała się do mediów, było tylko kwestią czasu, aż paparazzi na nowo zaczną interesować się znaną parą. Ed i Cherry byli jednak na to, przygotowani i prawdopodobnie zrobienie im nowych zdjęć będzie w najbliższym czasie graniczyło z cudem :) Brytyjski The Mirror opublikował najnowsze zdjęcia żony Eda Sheerana wykonane jeszcze w marcu. I podczas gdy wtedy nikt nie przyglądał się jej krągłościom, dziś widzimy, że rzeczywiście można było już wtedy dostrzec pierwsze oznaki ciąży.

Zobaczcie zresztą sami. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

NAJNOWSZE