Bruce Willis, Emma Heming

i

Autor: action press/Reporter Bruce Willis i Emma Heming

Gwiazdy

Żona Bruce'a Willisa przekazała smutne wieści. "Poczułam się, jakbym dostała pięścią w brzuch"

2023-06-01 10:47

Nowe doniesienia na temat stanu zdrowia Bruce'a Willisa! Emma Heming bardzo przeżywa to, co dzieje się z jej mężem i na jakim etapie jest jego leczenie. Okazuje się, że nie jest tak kolorowo, jak jeszcze niedawno wszyscy myśleli.

68-letni Bruce Willis był zmuszony przerwać karierę aktorską ze względu na bardzo zły stan zdrowia. W marcu 2022 roku jego rodzina przekazała opinii publicznej, że Willis cierpi na afazję, a dokładniej FTD - otępienie czołowo-skroniowe - to choroba, która powoduje problemy z komunikacją, konstruowaniem wypowiedzi, a także rozumieniem kierowanych do niego słów. Bruce przebywa w swoim domu. Opiekę nad nim sprawują najbliżsi - głównie żona Emma Heming, z którą ma dwoje dzieci - Mabel i Evelyn.

Shake Your Eska #02 | Single Ladies

Żona Bruce'a Willisa cały czas wierzy, że znajdzie się lekarstwo na demencję

O zdrowie i sprawność Bruce'a Willisa walczy cała jego rodzina, a także lekarze. Wiadomo, że choroba, na którą cierpi Bruce jest nieuleczalna, jednak nieprzerwanie trwają badania nad innowacyjną terapią, która miałaby pomóc starszym osobom w walce z demencją. Niedawno zakończyły się testy kliniczne, a śledząca jej rezultaty Emma Heming przekazała złe wieści. Okazało się bowiem, że testy zakończyły się niepowodzeniem.

Przeczytałam, że Wave Life Sciences zakończyło testy kliniczne, które mogłyby pomóc w leczeniu demencji czołowo-skroniowej i stwardnienia zanikowo bocznego. Nie mam pewności, czy ta terapia w ogóle mogłaby nam tutaj pomóc, ale nie ma to już znaczenia, to nadal cios. Staram się jednak patrzeć na dobre strony tej sytuacji - próbują. (...) Proszę, działajcie dalej, nie zniechęcajcie się. Nasza rodzina nadal wierzy i ma nadzieję - zwróciła się do naukowców pracujących nad lekiem - napisała w mediach społecznościowych żona Willisa.

Rodzina Willisów od dłuższego czasu wiedziała, że coś niedobrego dzieje się z ich ukochanym mężem i ojcem. Jednymi z pierwszych objawów afazji była niekomunikatywność, niechęć do odpowiadania na pytania, a także rozmawiania z członkami rodziny - Zaczęło się od tego, że niekiedy nie odpowiadał na pytania. Rodzina śmiała się wtedy, żeby "mówić głośniej, bo "Szklana pułapka" zniszczyła tacie słuch". Później jednak ta niekomunikatywność się pogłębiła - mówiła dla "Vogue'a" córka Willisa, 29-letnia Tallulah.

Listen on Spreaker.