Zobacz tajne powitanie Kendall Jenner i Hailey Bieber! Kris Jenner do życzeń dodała wideo

2020-11-23 16:03 es
Kendall Jenner i Hailey Bieber
Autor: instagram.com/krisjenner

22 listopada Hailey Bieber skończyła 24 lata. A ponieważ jest szalenie sławna, życzenia złożyły jej najważniejsze osobistości świata show-biznesu. Momager najsławniejszej rodziny w USA także! Kris Jenner udostępniła komiczne wideo, na którym Kendall Jenner i Hailey Bieber wykonują swoje tajne powitanie!

22 listopada Hailey Bieber skończyła 24 lata. Żona Justina Biebera w tym wieku zdążyła już zrobić imponującą, międzynarodową karierę modelki. Jest znana na całym świecie i obraca się w równie sławnym towarzystwie.

Jedną z najbliższych przyjaciółek Hailey Bieber jest Kendall Jenner. Dziewczyny robią razem mnóstwo rzeczy. Wspólne treningi na siłowni, lunche, a także występy w programach. Dwa lata temu Kendall Jenner i Hailey Bieber pojawiły się w Carpool Karaoke. Z okazji urodzin Hailey, Kris Jenner zamieściła zabawne wideo z tego odcinka.

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Kris Jenner składa życzenia Hailey Bieber

Dwa lata temu Kendall Jenner i Hailey Bieber wystąpiły w Carpool Karaoke. Z okazji 24 urodzin modelki Kris Jenner postanowiła o tym wszystkim przypomnieć.

Wszystkiego najlepszego @haileybieber!!! Z okazji twoich urodzin publikuję moje ulubione wideo z Tobą i @Kendalljenner! Za każdym razem, gdy to oglądam, to się śmieję!!! Kocham cię!!

Napisała Kris Jenner.

Momager udostępniła wideo, na którym Kendall Jenner i Hailey Bieber tuż przed wejściem do samochodu, aby nagrywać Carpool Karaoke, wykonują swoje tajne powitanie.

Wyobrażacie sobie witać się tak codziennie? ;)

NAJNOWSZE