Znany dziennikarz: "Moja MIESIĘCZNA CÓRKA została PORWANA"! Są NOWE INFORMACJE!

2020-07-03 16:48 nk
Dan o'Toole
Autor: https://www.instagram.com/tsnotoole

Znany kanadyjski dziennikarz sportowy, Dan o'Toole, podzielił sie z internautami przerażającą wiadomością. Jego miesięczna córeczka, Oakland Newman-O’Toole, zaginęła! Czy ze sprawą ma związek jego była żona? Prezenter zaktualizował wpis, by poinformować obserwujących swój profil o tym, czego sam się dowiedział.

Zaledwie 26 maja 2020 kanadyjski dziennikarz sportowy, Dan O'Toole, dzielił się ze światem radosną informacją o narodzinach córki, Oakland Eleanor Sandry Newman-O’Toole.

Niestety, 2 lipca 2020, niespełna półtora miesiąca po tym radosnym momencie, prezenter przeżywa prawdziwy koszmar. Jego maleńka córeczka zaginęła! Dan O'Toole podzielił się z internautami dramatycznym postem.

Moje maleństwo, Oakland. Modlę się, by ktokolwiek cię ma, przytulał cię. By ktokolwiek zabrał cię ode mnie, chroni cię. By ktokolwiek cię ma, pozwolił ci wrócić w moje ramiona. Kocham cię, Oakland. Nie mogę doczekać się, by pewnego dnia znowu cię przytulić. Moje serce jest złamane. Ja jestem złamany.

Żeby było jasne, Oakland żyje, tak myślimy. Ale nie wiemy. Mam miesięczne dziecko i nie wiem, gdzie ona jest.

- napisał prezenter. Internauci zaczęli snuć teorie, jakoby była żona prezentera, Corrie O'Toole, miała coś wspólnego z porwaniem małej Oakland. Dziennikarz skomentował te spekulacje, pisząc, że kobieta "nie ma NIC wspólnego z tym. Zostawcie ją w spokoju".

Po pewnym czasie Dan O'Toole zamieścił nowe informacje na temat swojej córeczki.

AKTUALIZACJA: Mam potwierdzenie, że moja mała Oakland jest bezpieczna. Wciąż jej nie widziałem ani nie trzymałem w ramionach. Do tych, którzy zdecydowali się atakować mnie w tej sytuacji, powiedzcie mi jedno: patrzyliście kiedyś w oczy swoich dzieci i nie byliście w stanie powiedzieć im, gdzie jest ich siostra albo kiedy ją znowu zobaczą? Wciąż jesteśmy zdruzgotani. Możemy już nigdy nie wrócić do siebie.

- napisał Dan O'Toole.

Oakland O'Toole
Autor: https://www.instagram.com/tsnotoole
NAJNOWSZE