ZŁOTE GLOBY 2015: "Ida" faworytem? Konkurencja jest mocna!

2015-01-09 16:39

Gala Złote Globy 2015 zbliża się wielkimi krokami! Zwycięzców Złotych Globów poznamy już w najbliższą niedzielę, czyli 11 stycznia! Wśród nominowanych do prestiżowych nagród znalazł się także film "Ida". Złote Globy 2015 dla "Idy"? Konkurencja jest mocna!

Gala Złote Globy 2015 zbliża się wielkimi krokami! Zwycięzców Złotych Globów 2015poznamy już w najbliższą niedzielę, czyli 11 stycznia! Wśród nominowanych do prestiżowych nagród znalazł się także film "Ida". Złote Globy 2015 dla "Idy"? Konkurencja jest mocna! Sprawdzamy, jakie są szanse na wygraną "Idy" podczas gali Złote Globy 2015. ZŁOTE GLOBY 2015, NOMINACJE: Pełna lista nominowanych! Kto wygra Złote Globy 2015? Wyniki Złotych Globów 2015 poznamy 11. stycznia, jednak już teraz większość z nas zastanawia się, czy polski film "Ida" zostanie nagrodzony prestiżową statuetką. Byłaby to kolejna znacząca nagroda na koncie twórców filmu oraz aktorów, którzy w nim wystąpili (między innymi Agata Kulesza). Złote Globy 2015 i zwycięstwo "Idy" stoi jednak pod znakiem zapytania - nie da się ukryć, że pozostałe filmy, z którymi konkuruje polska produkcja też mają chrapkę i spore szanse na nagrodę! ZŁOTE GLOBY 2015, NOMINACJE W KATEGORII FILM ZAGRANICZNY "Ida" o prestiżową nagrodę walczy z 4 innymi, mocnymi produkcjami. Złoty Glob 2015 w tej kategorii może otrzymać także: 1. "Turysta" Dramat trzymający w napięciu opowiada historię szwedzkiej rodziny, która wypoczywa we francuskich Alpach. Ich wyjazd na narty miał być sielanką, jednak wszystko zmienia się po niespodziewanym zejściu lawiny.

Złote Globy 2015, wyniki: Boyhood i Birdman zwycięzcami gali Złote Globy? Oto faworyci! 2."Viviane chce się rozwieść" Film opowiada historię kobiety, która bezskutecznie stara się rozwieść z mężem. Mimo, iż para żyje w separacji od paru lat, mąż nie chce oddać kobiecie wolności. Ona i jej prawnik są bezsilni. Czy ostateczna rozprawa pozwoli jej zacząć nowe życie i odzyskać utraconą godność?

3."Lewiatan" Dramat produkcji rosyjskiej został nagrodzony już między innymi Złotą Palmą w kategorii Najlepszy Scenariusz. "Lewiatan" opowiada historię rodziny, która ma zostać eksmitowana z własnego domu. Rozpoczyna się nierówna walka małżeństwa i ich syna zeskorumpowaną strukturą władzy.

4."Mandarynki" Ostatnim filmem walczącym z "Idą" o prestiżową nagrodę jest dramat wojenny "Mandarynki". Akcja filmu toczy się jesienią 1992 roku. Abchazja walczy o odłączenie się od Gruzji. Głównymi bohaterami filmu stają się dwaj plantatorzy mandarynek. Ci znajdują rannych żołnierzy walczących po przeciwnych stronach. Rozpoczyna się walka o ich zdrowie i życie. Czy stojący po przeciwnych stronach frontu żołnierze zdołają nawiązać nić porozumienia?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE