Zendaya i Jacob Elordi spotykają się?! Spędzili razem weekend

2019-10-17 13:22 AM
Zendaya
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Ostatni weekend Zendaya spędziła w towarzystwie znanego aktora Jacoba Elordi. Media już zaczęły spekulować na temat nowego romansu gwiazdy. Osoby, które ich widziały nie mają wątpliwości, że tą dwójkę łączy coś więcej niż przyjaźń…

Zendaya prawdopodobnie spotyka się z Jacobem Elordi. Plotki wzięły się z ich ostatniego spotkania. Para miała być razem widziana w ostatni weekend. Według świadków, aktor robił wszystko, by nie zostać zauważonym, niestety nie udało się! Media spekulują na temat ich rzekomego romansu. Zagraniczny serwis US Weekly informuje, że Zendaya i Jacob spotkali się z przyjaciółmi w ostatni weekend. Razem spędzili wieczór w teatrze.

„Jacob wyglądał, jakby próbował być incognito. Był w kapeluszu, który zakrywał mu twarz. Wyglądali, jakby coś ich łączyło, w pewnym momencie szli obok siebie i patrzyli na siebie bardzo dwuznacznie”. – podało źródło.

KIM JEST JACOB ELORDI?

Jacob Elordi to australijski aktor znany m.in. z takich filmów jak The Kissing Booth oraz Euforia, gdzie zagrał razem z Zendaya. Jacob jest o rok młodszy od Coleman, w tym roku skończył 22 lata. Od 2017 roku miał spotykać się z aktorką, którą poznał na planie The Kissing Booth, Joey King.

Nie wiadomo jednak, czy Jacob i Joey nadal się spotykają. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, obecnie może spotykać się z Zendayą. Fani nie mają wątpliwości, że Jacob próbuje poderwać aktorkę, wcześniej miał niewinnie wyśmiewać jej strój z imprezy Hollywood ELLE, na którą Zendaya przyszła w długiej spódnicy, którą zestawiła ze spodniami i marynarką. W mediach społecznościowych Elordi śmiał się, że w tym stroju przypomina zawodniczkę sztuk walki. 

Zanim pojawiły się plotki na temat romansu tej dwójki, Zendaya miała romansować z aktorem Tomem Hollandem, plotki jednak okazały się nieprawdziwe. Oboje zaprzeczyli i uparcie twierdzili, że są tylko przyjaciółmi.

Myślicie, że w tym przypadku będzie tak samo?

Zendaya
Autor: Rex Features/East News

Zobacz też: 

NAJNOWSZE