Zac Efron

i

Autor: Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News Zac Efron zagra w nowym filmie - The Iron Claw

Zac Efron przeraża muskulaturą. Mordercze treningi zmieniły go nie do poznania

2022-10-27 16:01

Zac Efron przeszedł spektakularną przemianę, która zadziwiła wielu jego fanów. Aktor musiał bowiem upodobnić się do roli znanego wrestlera, jedynego z żyjących braci rodziny Von Erich. Zac nabrał sporo masy i zapuścił włosy.

Zac Efron urodził się 18 października 1987 roku, co oznacza, że niedawno skończył 35 lat. Jego popularność zaczęła rosnąć, kiedy jako 19 latek pojawił się w pierwszej części filmu High School Musical. Wiele nastolatek wzdychało do uroczego blondyna o hipnotyzującym spojrzeniu. Po 16 latach, aktor bardzo zmężniał i zmienił się prawie nie do poznania. Zwłaszcza po ostatniej metamorfozie, która wymagała od niego wielu ciężkich treningów. Aktor jest już jednak zaprawiony w bojach, po udziale w filmie Baywatch. Słoneczny patrol (2017), do którego musiał wytrenować imponującą muskulaturę.

Zac Efron upodobnił się do znanego wrestlera

Zac Efron został zaangażowany do filmu The Iron Claw, którego reżyserem jest Sean Durkin. Akor zagra w nim postać, którą jest jeden z braci rodziny Von Erich, a dokładnie Kevin Von Erich, syna Fritza Von Ericha, legendarnego wrestlera popularnego w latach 50. i 60. Kevin to jedyny żyjący z 6-ciu braci. Wszyscy zmarli w młodym wieku. Jack zginął na skutek porażenia prądem, gdy miał 6 lat, David zmarł w Japonii z powodu ostrego zapalenia jelita górnego, a Mike, Chris i Kerry popełnili samobójstwo w 1987, 1991 i 1993 roku.

Wcielenie się w rolę sportowca wymagało od Zaca wielu morderczych przygotowań i treningów, które doprowadziły jego sylwetkę do odpowiedniego wyglądu. Aktor nabrał sporo masy mięśniowej i zapuścił włosy, które sięgają mu niemal do ramion. Zac prawie nie przypomina siebie, a przez niektórych został nawet porównany do Hulka - fikcyjnego superbohatera o potężnej muskulaturze. Sami się przekonajcie! Na Instagramie i Twitterze pojawiły się zdjęcia z planu zdjęciowego.

Dietetyczna PIZZA, FRYTKI I SUSHI [HIT] | ESKA XD - Fit vlog #60