Z którą gwiazdą powinieneś iść na spacer do lasu? [QUIZ]

2020-04-25 8:00 kp
Gwiazdy w lesie
Autor: EastNews

Po okresie kwarantanny absolutnej przyszedł czas powolnego "odmrażania" naszego życia. Pierwszy etap - lasy. Dziś już każdy, z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności, może zrelaksować się wśród drzew :) Na Hotplota.pl możecie sprawdzić, kto powinien towarzyszyć Wam podczas spaceru - oczywiście na właściwy dystans!

Na koncerty, wycieczki i imprezy nie mamy co liczyć jeszcze przez wiele tygodni lub miesięcy, dlatego możliwość wejścia do lasu po okresie kwarantanny dla większości osób zabrzmiała jak zbawienie :) Piękna pogoda za oknem zachęca do spacerów, które przecież - z zachowaniem właściwych środków ostrożności - wzmacniają odporność i poprawiają samopoczucie.

Jedną z podstawowych zasad walki z koronawirusem w codziennym życiu niezmiennie jest zachowanie odpowiedniego dystans. Kto jednak powiedział, że nie można się dystansować w miłym towarzystwie? :)

Na Hotplota.pl przygotowaliśmy quiz, który rozwiąże za Was problem wyboru odpowiedniej osoby na spacer po świeżo otwartym lesie. Przyjemności!

Koronaporadnik Adama Federa „Będzie Dobrze". Sposoby na nudę podczas kwarantanny.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE