Taylor Swift i Ciara

i

Autor: Instagram/East News

You Need To Calm Down Taylor Swift to idealna riposta na hejt! Ciara coś o tym wie...

2019-06-19 13:50

W nowym teledysku do piosenki Taylor Swift You Need To Calm Ciara udziela ślubu parze gejów. Fragment klipu ze swoim udziałem gwiazda wrzuciła na swój profil w mediach społecznościowych. Piosenkarce dostało się w komentarzach w internecie za "niechrześcijańską postawę". Artystka idealnie odpowiedziała na zarzuty hejterów. Zobaczcie, co napisała!

Świeżutka piosenka Taylor Swift, You Need To Calm Down, robi furorę! Oczywiście nie bez znaczenia jest teledysk, który ukazał się równolegle do samego singla. W klipie występuje cała plejada gwiazd - w dużej mierze tych nieheteronormatywnych - wśród których szczególną uwagę zwraca obecność Katy Perry! Taylor i Katy przez tyle lat były w konflikcie, że nikt nie spodziewał się aż tak spektakularnej manifestacji odzyskanej przyjaźni. Obie panie w video wystąpiły jako idealny zestaw: hamburger i frytki!

Ale teledysk to niejedyny mocny przekaz, związany z piosenką You Need To Calm Down. Ważny jest także tekst utworu, który mówi wprost o tolerancji wobec mniejszości seksualnych. W swoim nowym numerze Tay śpiewa do hejterów, że muszą się uspokoić i przestać siać zamęt, bo od ich nienawistnych komentarzy nikt nieprzestanie być gejem. "You need to calm down" błyskawicznie stało się więc uniwersalną odpowiedzią na hejt, zwłaszcza ten kierowany do osób ze społeczności LGBT.

W teledysku Taylor Swift do You Need To Calm Down Ciara udziela ślubu parze gejów. Piosenkarka pochwaliła się fragmentem klipu na swoim Instagramie, za co dostało jej się od fanów!

Ciaro. Nie powinnaś tego robić. Za bardzo cię szanujemy. Bycie na gejowskim ślubie to jedna rzecz, ale połączenie ich w parę jest jeszcze większym grzechem. Kochamy cię, ale to jest złe.

- napisał internauta pod filmikiem Ciary. Jej odpowiedź jest bezcenna!

Po pierwsze, chrześcijanie nie oceniają. Po drugie, you need to calm down [tłum. red.: musisz się uspokoić].

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE