Wychudzona Kate Middleton na spotkaniu z dyplomatami. Nie za szczupło?

2018-12-05 13:31

Po urodzeniu trzeciego dziecka Kate Middleton bardzo szybko wróciła do poprzedniej wagi. Księżna nie zatrzymała się jednak w utracie kilogramów i z każdym publicznym pojawieniem się jest coraz szczuplejsza. Czy to nie jest już przesada?

Kate Middleton od lat uchodzi za ikonę stylu, a jej ciążowe kreacje naśladują kobiety z całego świata. Nic więc dziwnego, że jest regularnie obserwowana, a każda zmiana w jej wyglądzie skrupulatnie odnotowywana jest przez media.

Po narodzinach księcia Louisa w kwietniu tego roku księżna Kate zniknęła na kilka tygodni z oczu świata. Gdy pokazała się ponownie, jej sylwetka nie zdradzała nawet jednym dodatkowym kilogramem tego, że zaledwie kilka tygodni wcześniej była jeszcze w ciąży. Kobiety do dziś zastanawiają się, jak Kate Middleton udało się tak szybko zrzucić ciążowe kilogramy. Co jednak zastanawia - księżna nadal chudnie...

Kate Middleton dalej chudnie

O wyjątkowo szczupłej sylwetce Kate Middleton mówi się już od wielu miesięcy. Żona księcia Williama jest obecnie tak szczupła, że wiele osób zastanawia się, czy na pewno jest to jeszcze zdrowe. Gdy więc Kate pojawiła się w księżniczkowej sukni i diademie na ostatnim spotkaniu z dyplomatami, trudno było nie zauważyć jej niskiej wagi.

Czy Kate Middleton jest już zbyt szczupła? Oczywiście najważniejszym kryterium jest tu jej zdrowie i dobre samopoczucie. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.

Podoba Wam się jej figura?

>> Książę William nie chciał Meghan Markle w rodzinie! Mówił o tym księciu Harry'emu

NAJNOWSZE