Wujek Hailey Bieber znów zostanie ojcem! Alec i Hilaria Baldwin spodziewają się piątego dziecka

2020-04-07 9:50 mw
Alec Baldwin z rodziną
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Hailey Bieber będzie miała kolejnego kuzyna :) Jej stryj, Alec Baldwin wkrótce zostanie ojcem - i to po raz piąty! Alec i Hilaria Baldwin ogłosili właśnie, że spodziewają się dziecka. Poznajcie szczegóły!

36-letnia Hilaria Baldwin podzieliła się na Instagramie wesołą nowiną o kolejnej ciąży. Ciocia Hailey Bieber ma podwójny powód do radości: właśnie usłyszała od lekarzy, że jak na razie ciąża rozwija się pomyślnie. To szczególnie ważna wiadomość, ponieważ poprzednie dwie ciąże Hilarii Baldwin zakończyły się poronieniem.

62-letni Alec Baldwin i jego żona wychowują już czwórkę dzieci, ale wciąż marzą o kolejnym potomku i mimo ostatnich problemów nie tracą nadziei. 

W poniedziałek 6 kwietnia na Instagramie Hilarii pojawił się filmik z radosną wiadomością. Żona Aleca Baldwina znów jest w ciąży i póki co lekarze są dobrej myśli.

Posłuchajcie… Pozwolę mówić dziecku, bo nie mam słów, aby wyrazić, jak czuję się słysząc ten dźwięk 🤍. Właśnie otrzymałam świetną wiadomość, że wszystko jest w porządku z tym maluchem. Chciałam się tym z wami podzielić 🤍 No i znowu zaczynamy 💫

- napisała Hilaria Baldwin przy filmiku z wizyty u ginekologa. W tle nagrania słyszymy bicie serca dziecka. Trudno dziwić się reakcji przyszłej mamy na tak piękne dźwięki ;)

ZOBACZ TEŻ:

Hotplota dla Super Raport: Harry Styles uwieziony, Tekashi w domu, Cardi B z objawami

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE