Doda Wojewódzki

i

Autor: TRICOLORS/East News // screen z Instagrama @kuba_wojewodzki_official

Wojewódzki wspomniał pierwsze spotkanie z Dodą. Było bardzo gorące!

2022-10-21 16:20

Doda nie była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego od prawie dziesięciu lat. Z okazji wydania nowej płyty Aquaria artystka ponownie porozmawia z dziennikarzem. Na tę okoliczność popularny showman przypomniał obserwującym jego profil na Instagramie ich pierwsze spotkanie. Było naprawdę pikantne!

Z okazji wydania kolejnego krążka Doda będzie gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Dziennikarze zrobili dla wokalistki wyjątek. Mimo iż ich spotkania z gośćmi odbywają się w poniedziałek, rozmowa z Dodą została zaplanowana na piątek, czyli dzień, w którym swoją premierę miał jej najnowszy album Aquaria. Dla wszystkich fanów gwiazdy jest to bardzo wyjątkowe spotkanie. Po raz ostatni Doda i Kuba Wojewódzki rozmawiali bowiem w 2013 roku. Ze względu na "bana w TVN" piosenkarka już nigdy nie zagościła na legendarnej kanapie. W 2014 roku można było jedynie zobaczyć jej występ z piosenką High Life. Zaplanowany wywiad z Dodą okazał się dla Wojewódzkiego idealnym pretekstem do przypomnienia ich pierwszego spotkania. Artystka zadebiutowała w show dziennikarza w 2004 roku, niedługo po wydaniu krążka Bimbo i dała niezapomniane show. 

Piosenka Dody z 12 kroków do miłości rozwali każdego. To przy niej płakała jej przyjaciółka!

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Doda i Wojewódzki - pierwsze spotkanie

Gdy Doda pojawiła się po raz pierwszy w programie Kuby Wojewódzkiego, miała zaledwie 20 lat. Artystka była wówczas świeżo po wydaniu krążka Bimbo, a jej narzeczonym był Radosław Majdan. To właśnie podczas ich pierwszej rozmowy padło charakterystyczne, pamiętane do dziś zdanie:

Bo mi się bzykać chciało!

Doda tymi słowami skomentowała miłosne uniesienia z poprzednim narzeczonym w programie Bar, za które została ukarana. Kuba Wojewódzki zaproponował wówczas artystce, by udowodniła, że rzeczywiście posiada najgorętsze ciało w show-biznesie. Piosenkarka zgodziła się bez wahania! Po blisko 20 latach dziennikarz podzielił się z fanami kadrami z odcinka. Pamiętacie te czasy?

Sonda
Lubisz muzykę Dody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE