Wojciech Szczęsny kochał się w… Britney Spears. O tym fakcie z jego życia wie niewiele osób!

Doda i Wojtek Szczęsny
Autor: AA/ABACA/Abaca/East News // AKPA

Mundial 2022 trwa w najlepsze, a media już okrzyknęły Wojciecha Szczęsnego bohaterem narodowym. Niewiele osób wie, że bramkarz reprezentacji Polski, a prywatnie mąż wokalistki Mariny Łuczenko-Szczęsnej, w dzieciństwie był wielkim fanem... Britney Spears. Piłkarz kochał się w nastoletniej wówczas gwieździe muzyki!

Wojciech Szczęsny skończył w tym roku 32 lata. Uznany bramkarz oraz bohater tegorocznego mundialu dorastał w Warszawie i to tam stawiał swoje pierwsze zawodowe kroki. I choć mogłoby się wydawać, że to właśnie sport był jego głównym zainteresowaniem w dzieciństwie, piłkarza nie ominęła Britneyomania, która ogarnęła właściwie cały świat na przełomie 1999 i 2000 roku. Za sprawą hitów ...Baby One More Time, (You Drive Me) Crazy, Born To Make You Happy czy Oops!... I Did It Again nastoletnia wówczas Britney Spears stała się globalną gwiazdą numer jeden. Jej rówieśniczki oraz młodsze od niej dziewczynki chciały wyglądać i śpiewać jak ona, a chłopcy wzdychali do plakatów piosenkarki zamieszczanych w popularnych pismach, takich jak Bravo czy Popcorn. Britney Spears była pierwszym obiektem westchnień samego Wojtka Szczęsnego.

Czy Britney Spears potrafi śpiewać? Mamy 5 dowodów na to, że tak!

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!

Wojtek Szczęsny o Britney Spears

Chyba nikt nie przypuszczał, że życie Britney Spears potoczy się w taki sposób. Na początku XXI wieku gwiazda piosenkarki świeciła bardzo jasnym blaskiem, a media na całym świecie ochrzciły ją mianem księżniczki popu. Pod wrażeniem talentu artystki był sam Wojtek Szczęsny. W wywiadzie dla Playboya wspominał:

Wiem, wiem. Ale nic nie poradzę. Tak było. Na szczęście szybko mi przeszło. Dziś myślę tylko o Keirze Knightley. (...) Ma taki głos, taką barwę i akcent, że nie muszę jej widzieć, żeby na mnie działała - mówił jeszcze przed poznaniem MaRiny.

Ciekawe, który z hitów Britney był jego ulubionym.

Sonda
Czy Britney Spears uda się wrócić na szczyt list przebojów?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE