Wisiorek 2 Paca na sprzedaż! Ile kosztuje biżuteria ze śladem po postrzale?

2016-10-17 19:40
Tupac Shakur
Autor: ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/East News Tupac Shakur

Wisiorek, w którym został postrzelony 2Pac, jest wystawiony na sprzedaż! Bliscy zmarłego rapera nie zgadzają się jednak na spieniężenie jego biżuterii! Znamy szczegóły!

Tupac Shakur zginął w 1996 roku w wyniku ran postrzałowych. Jednak dwa lata wcześniej, w 1994 roku, raper również został postrzelony. Miał wówczas na sobie wisiorek na łańcuchu. Kula trafiła w biżuterię i wykrzywiła ją.

>>Ochroniarz dzieci Pitta i Jolie zdradza sekrety ich rodziny. "Praktycznie to ja je wychowywałem." <<

Teraz wisior został wystawiony na sprzedaż przez firmę handlującą pamiątkami po gwiazdach, Moments In Time. Ta pozyskała biżuterię od członka rodziny, który ma ponoć dostać większą część pieniędzy ze sprzedaży. A propos pieniędzy - ile według Moments In Time jest warta błyskotka Tupaca Shakura? Firma wyceniła ją na 125 tysięcy dolarów. To jednak niejedyny koszt, z jakim musi liczyć się potencjalny kupiec wisiorka...

Bliscy 2Paca są zdecydowanie przeciw sprzedaży biżuterii. Uważają bowiem, że nikt - z rodziną włącznie - nie ma prawa sprzedawać rzeczy rapera. Jej członkowie zapowiadają, że pozwą osobę, która zdecyduje się zbyć błyskotkę, jak również tę, która ją kupi.

Zdjęcia wisiorka możecie zobaczyć >> TUTAJ <<.

Tupac Shakur
Autor: ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/East News Tupac Shakur

NAJNOWSZE