Willa z filmu “Kevin sam w domu” DO WYNAJĘCIA! [ZDJĘCIA]

2021-12-02 6:37 RD
Willa z filmu Kevin sam w domu
Autor: Cover Images/East News Willa z filmu "Kevin sam w domu"

O takiej atrakcji marzy chyba każdy fan kultowych filmów o przygodach Kevina. Właściciel willi, w której nagrywana była jedna z części tego filmu postanowił wynająć dom. Jakie atrakcje czekają na szczęśliwców? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Seria świątecznych filmów o przygodach Kevina jest niekwestionowanym hitem na całym świecie. Jednak Polacy mają szczególną słabość do tej świątecznej serii. Gdy telewizja Polsat, która od wielu lat emituje w okolicach Bożego Narodzenia, jednego roku chciała zrezygnować z puszczania tego filmu, widzowie skrzyknęli się w Internecie, żeby zaprotestować. Władze stacji szybko zmieniły zdanie i przywróciły do świątecznej ramówki Kevina. I tak świąteczne perypetie młodego chłopaka, o którym rodzina regularnie zapomina, możemy oglądać do dzisiaj.

Teraz, dla wszystkich fanów Kevina mamy świetną informację! Już wkrótce będzie można spędzić noc w domu, w którym nagrywany był film. 

Sara James - tak będzie brzmieć występ na Eurowizji Junior! [ESKA LIVE]

W serwisie Airbnb pojawiło się ogłoszenie, w którym czytamy, że willę można wynająć. Co więcej dom na wizytę gości zostanie specjalnie przygotowany. Będzie oczywiście świąteczny wystrój, ale właściciele zadbali też o detale, które doskonale kojarzymy z filmu "Kevin sam w domu". I tak będzie na przykład charakterystyczny zielone szlafrok, pułapki, które czekają na nadejście złodziei i tarantula!

Nie zabraknie też jedzenia, które Kevin wcinał. Gościom towarzyszyć będzie Buzz, czyli filmowy brat Kevina. To z pewnością nada wizycie niesamowity klimat.

Wynajęcie domu będzie kosztowało zaledwie... 25 dolarów! Póki co jest ogłoszenie, ale nie ma możliwości rezerwacji. Taka opcja uruchomiona zostanie 7 grudnia o godzinie 20:00 czasu polskiego. Problem w tym, że dostępny jest tylko jeden termin... 12 grudnia. W tym przypadku liczy się więc refleks.

Poniżej zamieszczamy oficjalne ogłoszenie. Po kliknięciu w nie zobaczycie więcej zdjęć domu - również w środku. Jest naprawdę magicznie. :)

OFICJALNE OGŁOSZENIE WYNAJĘCIA WILLI Z FILMU "KEVIN SAM W DOMU" W SERWISIE AIRBNB.COM.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?
NAJNOWSZE