Mateusz Gessler odszedł z MasterChef Junior! Ujawnił nowy projekt

2021-12-01 17:20 es
Mateusz Gessler
Autor: WBF

Program MasterChef Junior cieszy się dużą sympatią. Jednak widzów czeka spora zmiana... Jeden z jurorów nie będzie dłużej w programie. Mateusz Gessler odszedł z MasterChef Junior! Wydał oświadczenie, w którym zdradził, czym będzie się teraz zajmował.

Mateusz Gessler to kolejna osoba z tym nazwiskiem, która podbiła kulinarną część show-biznesu. Restaurator nie tylko prowadzi z sukcesami kilka lokali, ale także zdobył serca widzów. Od lat występuje w roli jurora w programie MasterChef Junior. Tam Mateusz Gessler, Ania Starmach i Michel Moran oceniają gastronomiczne talenty młodych uczestników.

Teraz jednak przyszedł czas na zmiany... Mateusz Gessler odszedł z MasterChef Junior!

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Dlaczego Mateusz Gessler odszedł z MasterChef Junior?

O dużej zmianie w zawodowym życiu Mateusz Gessler poinformował fanów za pośrednictwem Instagrama.

Czas płynie, a żeby czegoś nie przegapić, trzeba podejmować nowe wyzwania. Ale od początku. Moja kulinarna przygoda z @masterchefjuniortvn dobiegła końca. To był intensywny czas, któremu oddałem się bez reszty. Sześć lat z młodymi kucharzami to niesamowita przygoda, która obudziła we mnie wewnętrzne dziecko i pozwoliła spojrzeć na świat z dystansem.

Restaurator podziękował stacji za możliwość przeżycia tej przygody. Dalej Mateusz Gessler ujawnił szczegóły nowego projektu. Choć na razie nie odkrył jeszcze wszystkich kart...

Przede mną jednak nowe cele i wyzwania, na które długo czekałem i chcę się im poświęcić. To zmiany, które muszę jeszcze utrzymać w tajemnicy, ale jedno już teraz mogę Wam zdradzić. Właśnie dziś otwieram nową wyjątkową restaurację w Elektrowni Powiśle Dock 19 w Warszawie. Miejsce, które łączy smaki nie tylko kulinarne, ale również muzyczne.

Myślicie, że Mateusz Gessler będzie występował w telewizji?

Zobacz też:

NAJNOWSZE