Gwiazdy

Willa Małgorzaty Kożuchowskiej. Tak urządziła się aktorka [GALERIA]

2024-05-26 11:56

Małgorzata Kożuchowska, jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego kina, mieszka na stałe w ogromnej willi pod Warszawą. Wnętrza zachwycają luksusowym wykończeniem i ponadczasowymi dodatkami. Wszystko utrzymane jest w stonowanej kolorystyce.

Małgorzata Kożuchowska urodziła się 27 kwietnia 1971 roku, a do show-biznesu trafiła na początku lat 90. Zagrała w wielu popularnych produkcjach. Znamy ją z takich filmów i seriali jak: "Kiler" (1997), "M jak miłość", "Zróbmy sobie wnuka" (2003), "Dlaczego nie!" (2007), "Listy do m. 2" (2015), "Druga szansa", "Rodzinka.pl", czy "Gierek" (2022). Kożuchowska nieustannie wciela się w nowe role i jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. W zeszłym roku wa takich produkcjach jak "Tajemnice polskich fortun", "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle 2" oraz "Chłopi". Mimo napiętego grafiku, aktorka znajduje sporo czasu da rodziny. W 2008 roku poślubiła Bartłomieja Wróblewskiego, z którym wychowuje syna Jasia (ur. 2014). Rodzina zamieszkuje piękną willę pod Warszawą, a Małgosia często zamieszcza w sieci kadry z zacisza swojego domu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Kożuchowska w objęciach amerykańskiego rapera. Aktorka wniebowzięta

ROXIE WĘGIEL REAGUJE NA FILMY Z DZIECIŃSTWA! | ESKA REACT

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej to prawdziwa oaza spokoju i źródło inspiracji

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych. Ma powierzchnię ok. 300 m² i sporej wielkości ogród. Małgorzata postawiła we wnętrzach na ciepłe, choć stonowane barwy. Królują tu kolory ziemi, które dodają wnętrzu przytulności i wprowadzają spokojną atmosferę. Aktorka uwielbia motywy kwiatowe, co widać chociażby po tapecie, która znalazła się w salonie, za schodami prowadzącymi na piętro. To jeden z najmocniejszych akcentów w domu, który ożywia wnętrze, a jednocześnie nadaje mu oryginalnego charakteru. Małgorzata postawiła również na dobrej jakości meble i dodatki. Okna ozdobione są białymi firanami i ciężkimi, ale jasnymi zasłonami, które dają poczucie intymności. Oprócz tego, widzimy ponadczasowe meble, jak solidne, drewniane biurko, czy skórzany fotel szwajcarskiej marki, jak również designerską lampkę, która ozdabia biuro. W domu nie brakuje również pięknych, przytulnych dywanów, które uzupełniają zarówno sypialnię, jak i salon.