Will Smith ZDRADZANY? Jada Pinkett-Smith miała ROMANS za jego POZWOLENIEM? Jest komentarz!

2020-07-01 22:04 nk
Jada Pinkett-Smith i Will Smith
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Jada Pinkett-Smith i Will Smith uchodzą za idealnie dobraną i bardzo zgodną parę. Tymczasem pewien piosenkarz twierdzi, że przez LATA sypiał z aktorką, i to za zgodą jej męża! August Alsina opisał cała relację z gwiazdą. Jada Pinkett-Smith zdecydowała się skomentować sytuację i wyjawić prawdę!

Jada Pinkett Smith i Will Smith to małżeństwo, które uchodzi niemal za ideał. Para zawsze się wspiera i chętnie pozuje razem do zdjęć na ściankach. Ostatnio jednak aktorka wyprowadziła co niektórych z błędu, tłumacząc, że nie zawsze u nich było tak kolorowo jak się może wydawać.

Jada i Will mają za sobą kryzys, który co prawda pokonali, jednak zanim to nastąpiło, mieli naprawdę trudne chwile do pokonania. Było tak źle, że jak teraz przyznała Willow Smith, sama chciała aby jej rodzice się rozwiedli.

 

Kilka tygodni temu Jada Pinkett-Smith wyznała, że w jej małżeństwie doszło do "zdrady serca". Zapewniała jednak, że między nią a Willem nie było niewierności. Innego zdania jest pewien 27-letni piosenkarz...

Jada Pinkett-Smith miała romans PRZEZ LATA?!

August Alsina nie jest artystą powszechnie znanym w Polsce. W USA zdobył pewną popularność i właśnie wydał kolejną płytę. Jego pierwszy wywiad, promujący wydawnictwo, szybko zszedł na temat Jady Pinkett-Smith, z którą mężczyzna miał mieć kilkuletni romans! Alsina twierdzi, że poznał aktorkę w 2015 roku poprzez jej syna, Jadena. Utrzymuje też, że o ich związku doskonale wiedział sam Will Smith!

Ja tak naprawdę usiadłem z Willem i odbyliśmy rozmowę. W związku z ich transformacją od małżeństwa do partnerstwa życiowego, o którym rozmawiali kilkukrotnie, i które nie przewidywało relacji romantycznej, on dał mi swoje błogosławieństwo. A ja totalnie oddałem siebie temu związkowi na lata swojego życia. Szczerze, prawdziwie i głęboko ją kochałem. Poświęciłem się temu, oddałem całego siebie.

- powiedział August Alsina w wywiadzie dla programu The Breakfast Club. Piosenkarz dodał, że zrywając z nim, Jada Pinkett-Smith go "zamordowała".

Rewelacje 27-latka skomentował przedstawiciel aktorki, który zapewnił w rozmowie z amerykańskim serwisem TMZ, że są "absolutnie nieprawdziwe!!!".

Komu wierzycie?

Jada Pinkett-Smith i Will Smith
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE