Will Smith wystawił willę z Bajera z Bel-Air na Airbnb! Za 30 dolarów możesz żyć jak król!

2020-09-29 13:28 kp
Will Smith w willi z Fresh Prince
Autor: Youtube/ Will Smith

Bajer z Bel-Air powraca! Z okazji 30-lecia kultowego amerykańskiego serialu Will Smith wrócił do willi, w której spędził ponad pięć lat. Aktor przygotował dla fanów serialu Fresh Prince nie tylko tour po willi, która dziś jest prawdziwym hołdem dla produkcji, ale ma też dla nich niezwykłą ofertę - ten dom można wynająć za grosze!

Bajer z Bel-Air to jeden z najpopularniejszych amerykańskich seriali lat 90. Historię nastolatka, który zburzył spokój bogatej rodziny z tytułowego Bel-Air podbiła serca fanów i nawet dziś - 30 lat po premierze - serial ma grono wiernych fanów i wciąż nowych widzów. Nic więc dziwnego, że rocznica premiery pierwszego odcinka show nie mogła przejść bez echa.

30-lecie Bajera z Bel-Air uczcił sam odtwórca głównej roli, czyli Will Smith. Z okazji rocznicy serialu aktor wybrał się w sentymentalną podróż do słynnej willi, w której zamieszkiwała rodzina Banks. Jak bardzo się zmieniła od tamtego czasu? Zobaczcie sami!

Bajer z Bel-Air wraca

Will Smith i DJ Jazzy Jeff odwiedzili ostatnio willę i sprawdzili, co dzieje się w środku 30 lat po premierze serialu. Dziś to nie tylko luksusowa posiadłość, ale i żywa pamiątka po Fresh Prince - w środku znajdują się nie tylko pamiątkowe zdjęcia z aktorami, ale i rekwizyty używane przez nich w serialu i specjalne kolekcje ubrań. Nic dziwnego, że Willa Smitha wzięło na wspomnienia!

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Po krótkim zapoznaniu się z domem Bajera z Bel-Air Will Smith i Jeff zaprosili do willi ekipę serialu i wszyscy zostawili na jednej ze ścian pamiątkowe podpisy.

Ten obraz przedstawia wszystko, co reprezentowała rodzina Banks. Wszystkie nadzieje i wszystkie marzenia i wszystkie możliwości. Możliwość wzrastania i prześcigania się w świecie, posiadania rodziny i miłość, popełniania błędów i nie bycia za to karanym, bycia przyłapanym przez kogoś, kto troszczy się o ciebie i buduje na świecie. Ten obraz reprezentuje oazę, która pozwala stać się najlepszą wersją siebie.

- powiedział nostalgicznie na podsumowanie Will Smith.

A teraz najlepsze - ten dom można wynająć! Z okazji rocznicy Bajera z Bel-Air Will Smith wystawił dom w serwisie Airbnb za jedyne... 30 dolarów za noc. Niestety, dostępnych dni jest tylko pięć, a chętnych wielu :) Szczęśliwcy będą mogli korzystać z jednego skrzydła posiadłości, w którym znajdują się pamiątki po serialu, dostęp do prywatnego basenu i sypialnia serialowego Willa.

Robi wrażenie? Zobaczcie video!

NAJNOWSZE