Seksowna Rihanna promuje nową linię kosmetyków. Jest na co popatrzeć!

2020-09-29 14:00 AM
Rihanna
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Rihanna wie jak przyciągać uwagę i sprawić, że wszystkie oczy będą zwrócone tylko na nią. Gwiazda nie tylko świetnie radzi sobie w przemyśle muzycznym ale także w prowadzeniu firmy. Doskonale wie, że w obu przypadkach umiejętność przyciągnięcia uwagi jest bardzo ważna. Ostatnio zrobiła to perfekcyjnie!

Rihanna ma zaledwie 32 lata a już jest znana na cały świat. Zajmuje się nie tylko muzyką ale także biznesem. W 2017 roku ruszyła z kosmetyczną marką o nazwie Fenty Beauty. Marka w bardzo krótkim czasie zyskała międzynarodową sławę. Ale nie ma się co dziwić w końcu za jej sterami stoi sama Rihanna! Gwiazda z pewnością zatrudnia sztab specjalistów do spraw wizerunkowych, jednak ona sama też wie, co zrobić, by przyciągnąć jak najwięcej spojrzeń. Właśnie to udowodniła!

Rihanna pod szyldem Fenty Beauty właśnie wypuściła nowy produkt na rynek. Są to produkty z serii Fenty Skin. Jak wiadomo, nowości jednych przyciągają a innych odrzucają. By zachęcić do wypróbowania nowych kosmetyków, Rihanna  postanowiła sama zadbać o reklamę. Sama zapozowała z nowymi produktami, z resztą nie pierwszy raz!

SEKSOWNA RIHANNA POZUJE W BIELIŹNIE

Tym razem jednak Rihanna pokazała się w pięknym koronkowym staniku, kapeluszu zasłaniającym oczy i kremem, który nałożony był w charakterystyczny sposób. Sesja zdjęciowa miała miejsce w łazience, a tuż obok gwiazdy na marmurowym blacie stały kosmetyki z nowej serii. Seksowna artystka z pewnością tym zdjęciem poprawiła wyniki sprzedaży! Fani nie mogli oderwać od niej wzroku.

Tylko chronię swoją melaninę, podczas gdy oni próbują ją zwalczyć! @Fentyskin #FentySkinStartRs mini gang!

– brzmiał podpis pod zdjęciem.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Internauci nie tylko prawili komplementy artystce. Niektórzy z nich składali jej propozycję wspólnego życia…

Wyjdziesz za mnie?

– pytał jeden z fanów.

Znaleźli się i tacy, którzy pytali Rihannę, czy w końcu nagra płytę. Przypomnijmy, że RiRi nie wydała albumu od czterech lat. W ostatnim czasie bardzo mocno skupia się na promowaniu Fenty Beauty.

NAJNOWSZE