will.i.am traci słuch! To koniec kariery Black Eyed Peas?

2019-01-28 13:09
Will.I.Am - hotplota.pl
Autor: AFP/EAST NEWS

Uwielbiany piętnaście lat temu na całym świecie zespół The Black Eyed Peas mierzy się z kolejnymi problemami. Po odejściu z grupy Fergie pod znakiem zapytania stoi dalsza muzyczna działalność will.i.am.

Zespół The Black Eyed Peas od wielu lat boryka się z problemami z powrotem na scenę. Ostatnią płytę zespół wydał w 2010 roku - od tamtego czasu status Fergie w zespole był niepewny. Gwiazda skupiła się na solowej w karierze, a w końcu już oficjalnie opuściła The Black Eyed Peas.

Dwa lata temu The Black Eyed Peas w składzie will.i.am, taboo i apl.de.ap wznowili działalność i pracują nad nową płytą. Nad grupą znów zbierają się jednak czarne chmury. Wszystko z powodu problemów will.i.am ze słuchem.

>> Pete Davidson żartuje z Ariany Grande i swojego penisa. "Teraz każda będzie zawiedziona"

will.i.am straci słuch?

Raper ma ostatnio poważne problemy ze słuchem. Muzyk walczy z tzw. szumami usznymi i nie ukrywa, że mogą doprowadzić one do głuchoty! To byłby koniec jego kariery.

Mam 43 lata. Gdy poszedłem do lekarza i zrobiłem badanie słuchu powiedział: "Twoje uszy są jak u kogoś o wiele starszego". W 2007, 2013 i w tym roku przeprowadziłem testy słuchu. Krzywa idzie... to poważna utrata.

- powiedział will.i.am.

Will.i.am to współzałożyciel The Black Eyed Peas i jego prawdziwy lider. Muzyk jest multiinstrumentalistą - gra m.in. na pianinie, perkusji czy gitarze basowej. Jeżeli jego słuch będzie pogarszał się w takim tempie, kariera zespołu może stanąć pod znakiem zapytania.

Jesteście fanami The Black Eyed Peas?

Will.i.am
Autor: Ken McKay/ITV/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE