Co za zmiana!

Wiktoria Gąsiewska w zupełnie nowej odsłonie. "Sama nie poznaje siebie w lustrze"

2024-06-21 13:29

Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka przyzwyczaiła swoich fanów do długich blond włosów. Jednak najnowsze zdjęcie, które gwiazda serialu "Barwy szczęścia" opublikowała na Instagramie, zaskoczyło jej obserwatorów. Zaskoczenia nowym wyglądem nie kryła również sama aktorka.

Wiktoria Gąsiewska swoją przygodę z aktorstwem zaczynała już w dzieciństwie. W 2005 roku debiutowała epizodyczną rolę w serialu Telewizji Polskiej "Na dobre i na złe". Później dostała propozycję kilku innych ról, między innymi w serialu "Mrok" oraz filmach "Jasminum", "Katyń" czy "Lejdis". Jednak prawdziwą rozpoznawalność Gąsiewskiej przyniosła rola Agaty w serialu "Rodzinka.pl", w którym z przerwami grała w latach 2013-2020. To właśnie na planie hitowej produkcji TVP Wiktoria poznała Adama Zdrójkowskiego, z którym w latach 2017–2021 tworzyła parę nie tylko w serialu, ale również prywatnie.

Wiktoria Gąsiewska zdradza, jak zareagowała, gdy zobaczyła, ile pieniędzy zarobiła do 18. roku życia

Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła metamorfozą

Wiktoria Gąsiewska, niechętnie eksperymentuje z wyglądem, a jej długie blond pukle stały się niemalże jej znakiem rozpoznawczym. Jakież zatem było zdziwienie internautów, po tym, kiedy aktorka dodała na swoim Instagramie nowe zdjęcie, na którym widzimy ją w... czarnych, krótkich włosach i grzywce! Aktorka, która na swoim koncie ma wiele ról w serialach i filmach, nie ukrywa, że uwielbia swoją pracę. Dała temu także wyraz w swoim ostatnim poście:

Kocham moją pracę! Po metamorfozie do nowej roli, sama nie poznaje siebie w lustrze 🙊 - napisała Wiktoria Gąsiewska.

Pod postem od razu pojawiło się sporo komentarzy. Fani nie kryją zachwytu!

Ale wyglądasz super!!

Śliczna pszczółka ❤️

Ładnemu we wszystkim ładnie 😮‍💨 Zostaje z niecierpliwością czekać na końcowe efekty! 🧡

Pięknie!😍

Jesteś piękna jak zawsze ❤️😍 - piszą zachwyceni internauci!

Wszyscy fani dotychczasowej fryzury aktorki mogą odetchnąć, metamorfoza jest jedynie efektem przygotowania do nowej roli.