Hotel Paradise 8

i

Autor: TVN Player

Hotel Paradise 8

Widzowie "Hotelu Paradise" apelują do produkcji. Uczestnik przekroczył granice

2024-04-15 10:49

8. edycja "Hotelu Paradise" wywołuje w ostatnim czasie niepokój wśród widzów z powodu postępowania jednego z uczestników, Bartka, który zdaniem widzów, psychicznie znęca się nad Adą. W konsekwencji, dziewczyna płacze na wizji. Widzowie wystąpili z ważnym apelem do produkcji.

Ostatnie odcinki programu były pełne emocji, niestety przeważnie negatywnych. Zamiast świadkami rozkwitających romansów, jesteśmy świadkami psychicznego załamania jednej z uczestniczek. Bartek, który już wcześniej był negatywnie oceniany za swoje relacje z Luizą, teraz związał się z Adą i, według obserwatorów, traktuje ją okropnie. Chociaż na początku ich związek wydawał się zmierzać w romantycznym kierunku, niedawno przeżywali burzliwe chwile. Punkt zapalny nastąpił, gdy Bartek oczekiwał przeprosin od Ady za jej zachowanie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dominika Stosio w Hotelu Paradise miała wstrząsające przeżycie. Widzowie nawet nie zauważyli!

Cała prawda o hicie Maryli Rodowicz. To nie ona zaśpiewała go jako pierwsza!

Widzowie "Hotelu Paradise 8" grzmią na Bartka. Nie chcą go w programie

Pod najnowszymi wpisami na profilu programu "Hotel Paradise" widzowie zadają pytania, dlaczego Bartek nie został usunięty z show. Fani są zdania, że jego postępowanie negatywnie wpływa na samopoczucie Ady i powinien zostać wyeliminowany z programu. W sieci pojawiają się komentarze krytyczne:

Produkcja powinna go usunąć z programu // Najbardziej mnie boli ten wzrok Ady szukającej pomocy wśród uczestników a każdy udaje tam ze nic nie widzi nie słyszy // Bezapelacyjne najgorszy uczestnik wszystkich edycji. Jawnie Ade poniża, obraża, ośmiesza, stosuje najgorsze formy manipulacji, a jaki dumny przy tym jest- DNO // Za takie zachowanie powinien być wydalony z programu i to w trybie natychmiastowym

- czytamy na Instagramie.

da podziękowała swoim fanom za wsparcie w sieci i przyznała, że zgadza się z większością z nich. Zaznaczyła jednak, że dla niej program jest już historią i obecnie nie skupia się na nim.