metamorfoza

Weronika Rosati zaistniała w show-biznesie jako 17-latka. Jak zmieniła się na przestrzeni lat?

2024-04-09 13:19

Weronika Rosati to aktorka światowego formatu. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 17 lat. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Ani, w serialu "M jak miłość". Jak wygląda dzisiaj i czym się zajmuje? Sprawdzamy

Spis treści

  1. Weronika Rosati - Wiek
  2. Weronika Rosati - Rodzice
  3. Weronika Rosati - Partner i dzieci
  4. Weronika Rosati - Kariera
  5. Weronika Rosati - Instagram

Weronika Rosati - Wiek

Weronika Rosati urodziła się 9 stycznia w 1984 roku w Warszawie.

Weronika Rosati świętowała swoje 40. urodziny. Kto pojawił się u jej boku?

Weronika Rosati - Rodzice

Swoją niebanalną urodę zawdzięcza korzeniom. Jej ojciec - Dariusz Rosati jest pół-Włochem. Dariusz Rosati to polski ekonomista i polityk. Matką Weroniki jest Teresa Rosati, która znana jest jako projektantka mody.

Weronika Rosati - Partner i dzieci

Lista partnerów Weroniki jest naprawdę długa. Zaczyna się oficjalnie od Mariusza Maxa Kolonki. W 2006 roku spotykała się z raperem Tede, rok później z Andrzejem Żuławskim. W 2013 roku związana była z Piotrem Adamczykiem. W 2016 związała się z Robertem Śmigielskim, z którym ma córkę Elizabeth. Elizabeth Valentina urodziła się 11 grudnia 2017 roku. Para ogłosiła swoje rozstanie w 2018 roku. Stoczyli również proces sądowy, ponieważ Rosati zarzuciła mu przemoc domową.

Tede w mocnych słowach o Weronice Rosati. Co powiedział popularny raper?

Weronika Rosati - Kariera

Weronika Rosati zadebiutowała na wielkim ekranie w 2005 roku. Wcieliła się wówczas w Dżemmę w filmie "Pitbull". Zagrała również w: "Lynch", "Dom", "Spisek", "Obława", "Obce ciało", "Porady na zdrady", "Podatek od miłości", "Brigitte Bardot cudowna", "To nie koniec", "Klasa na obcasach", "M jak miłość", "Samo życie", "Majka", "Diagnoza", "Zawsze warto" czy "Echo serca".

Weronika Rosati - Instagram

Weronika jest aktywna na swoich social mediach. Na Instagramie można znaleźć ją pod nazwą "weronikarosati". Jej konto śledzi ponad 350 tysięcy osób.

Gwiazdy. Tak zmieniała się Weronika Rosati. Jak polska aktorka wyglądała kiedyś? Niesamowite!

M jak miłość. Radykalna metamorfoza 14-letniej Basi. Zrobi to dla chłopaka