Weronika Rosati i Robert Śmigielski walczą o dziecko w USA? "Proces ruszy po wakacjach"!

2019-08-01 17:47
Weronika Rosati i Robert Śmigielski
Autor: WBF

Weronika Rosati i Robert Śmiegielski nie zakończyli procesowania się o opiekę nad małą Elizabeth?! Wygląda na to, że sądowa batalia przeniosła się z Polski do Stanów Zjednoczonych! Weronika podobno walczy o ucięcie spotkań byłego partnera z dzieckiem względu na przemoc domową, którą lekarz miał wobec niej stosować!

Choć polski sąd ograniczył Robertowi Śmigielskiemu władzę rodzicielską nad mała Elizabeth i ustalił spotkania z córką dwa razy w miesiącu w obecności mamy i kuratora, w USA ruszył ponoć podobny proces, wytoczony przez Weronikę Rosati.

Weronika Rosati walczy na kilku frontach

Aktorka wytoczyła byłemu kochankowi aż trzy procesy w Los Angeles: o zakaz zbliżania się Śmigielskiego do niej i córki, o zmianę nazwiska Elizabeth i o ograniczenie ojcu dziecka praw rodzicielskich. Jak podaje Fakt, pierwsze posiedzenie sądu w tej ostatniej kwestii odbyło się w środę, 31 lipca 2019.

Jak czytamy w Fakcie, Weronika Rosati musi złożyć nowy pozew przeciwko ojcu Eli i dołączyć do niego akta z sądu w Warszawie do wglądu. Robert Śmigielski ponoć domagał się oddalenia sprawy, jednak sąd nie przyjął wniosku. Pierwsza rozprawa ma się odbyć 2 października.

Tabloid podaje, że Weronika Rosati żąda, by Robert Śmigielski mógł widywać się z córką w USA tylko przez kilka godzin raz w miesiącu. Spotkania miałyby odbywać się wyłącznie w weekendy i - podobnie, jak dzieje się to w Polsce - w obecności kuratora.

Dla niej i dla córki są to bardzo stresujące godziny. Ela bawi się z ojcem, ale co chwilę ucieka do mamy na ręce

- cytuje znajomą aktorki gazeta.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski
Autor: Se.pl

Zobacz też:

NAJNOWSZE