Love Island 3 - uczestnicy - Waleria i Piotr

i

Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Waleria z Love Island została blondynką! Pięknie? Fani są podzieleni

2021-04-19 14:51

Choć od zakończenia Love Island III mija już kolejny tydzień, uczestnicy show wciąż żyją wydarzeniami na wyspie. Islanderzy, którzy złapali w Hiszpanii więź, wciąż się spotykają, a ci, którzy znaleźli miłość - planują życie ze swoją drugą połówką. Przyszedł też czas na pierwsze szaleństwa - Waleria została blondynką! Jak wygląda?

Love Island III to już przeszłość, jednak emocje wśród fanów i uczestników programu nie opadają. Widzowie, którzy przez kilka tygodni śledzili losy Islanderów w telewizji, teraz przenieśli się na Instagram i to tam dalej obserwują, co dzieje się u ich nowych ulubieńców. Czy Stella i Piotr złapali porozumienie na dobre? Jak wygląda znajomość Ani i Czarka? Gdzie zamieszkają Caroline i Mateusz?

Liczby obserwujących profile uczestników Love Island III drastycznie skoczyły w górę po zakończeniu show. Dużo dzieje się chociażby na profilu Walerii, która raz z Piotrkiem była główną kandydatką - obok oczywiście Caroline i Mateusza - do wygranej w programie. Ostatecznie Waleria i Piotrek wylądowali na drugim miejscu i teraz kontynuują swój związek poza wyspą.

Teraz Waleria zaprezentowała się 160 tysiącom obserwujących jej Instagram w zupełnie nowej wersji.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Waleria z Love Island III w blond włosach

Waleria została bowiem... blondynką! Widzowie Love Island III pamiętają, że jeszcze w trakcie programu Piotrek nie ukrywał, że dotąd to właśnie blondynki wzbudzały w nim większe zainteresowanie - oczywiście wszystko zmieniło się, gdy poznał Walerię. Czy jednak nowy kolor włosów modelki to ukłon w jego stronę?

Swoją nową fryzurą Waleria z Love Island III pochwaliła się na swoim Instagramie. Stylista Damian Koba, który odpowiada za fryzurę, nie ukrywa, że zainspirowała go fryzura Ciary, którą teraz odtworzył na głowie uczestniczki Love Island. Jak Wam się podoba?

Co na ro fani Walerii? Okazuje się, że internauci są podzieleni.

Łoooo petarda, pasuje Ci ten blond? Piotrek zwariuje chyba jeszcze bardziej ?

Bardzo ładnie ❤️ długie ciemne tez by były sztosem !

Jak dla mnie lepiej w czarnych włosach ??‍♀️ ale makeup i cała reszta super

Pięknie, ale zdecydowanie natura się nie myli, ciemne o takiej długości byłyby idealne ❤️

Bardzo ładnie ❤️ długie ciemne tez by były sztosem !

- czytamy w komentarzach.

A Wy którą wersję Walerii wolicie?