Podobna do ojca?

Waldemar Goszcz zginął u szczytu kariery. Jego córka jest już dorosła. Tak dziś wygląda

2024-06-21 15:46

Waldemar Goszcz miał przed sobą ogromną sławę, która niestety została przerwana przez tragiczny wypadek. 24 stycznia 2003 roku trzydziestoletni wówczas Waldemar Goszcz zmarł w wypadku samochodowym pod Ostródą. Aktor osierocił niespełna sześcioletnią wówczas córkę Wiktorię. Dziś Wiktoria Goszcz jest już dorosła. Czym się zajmuje i jak wygląda córka zmarłego aktora?

Waldemar Goszcz w młodości interesował się muzyką. W latach szkolnych występował w różnych zespołach muzycznych i tanecznych. Interesował się również sportem, stąd naturalnym wyborem dla niego stały się studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Przyszły model i aktor został odkryty zupełnym przypadkiem przez właściciela jednej z renomowanych agencji modeli. Niestety, studiów nie mógł połączyć z pracą na wybiegach oraz grą w reklamach telewizyjnych, więc porzucił naukę. Nie porzucił jednak swojej wielkiej pasji - muzyki i w 1997 roku dołączył do boysbandu Hi Street, z którym wystąpił nawet podczas XXXV Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Waldemar Goszcz 20 lat temu zginął w wypadku. Tak dziś wygląda grób aktora z serialu "Adam i Ewa"

Największym przebojem formacji był utwór "Gdy czujesz życia rytm". Jednak Waldemar Goszcz największą popularność zdobył w 2000 roku rolą Adama Rozdrażewskiego w serialu "Adam i Ewa". Niestety, znakomicie zapowiadająca się kariera Goszcza została przerwana nieszczęśliwym wypadkiem. Waldemar Goszcz zginął 24 stycznia 2003 roku na drodze pod Ostródą, kiedy wracał z koncertu.

Córka Waldemara Goszcza wyrosła na piękną kobietę. Co dziś robi?

W 1997 roku Waldemar Goszcz wziął ślub ze swoją partnerką Moniką. W tym samym roku na świecie pojawiła się córka pary - Wiktoria Zuzanna. Choć małżeństwo Waldemara i Moniki Goszczów nie przetrwało i zakończyło się rozwodem, to córka była oczkiem w głowie słynnego ojca. W momencie śmierci aktora Wiktoria miała niespełna sześć lat. Od tamtej pory minęło 21 lat, a Wiktoria wyrosła na piękną kobietę. Dziś sama jest matką i choć w młodości próbowała swoich sił w modelingu, dziś zajmuje się czymś zupełnie innym. W jednym z postów na Instagramie napisała, że po urodzeniu syna Stanisława przemyślała wiele rzeczy i postanowiła zacząć od nowa. Córka Waldemara Goszcza zajmuje się prowadzeniem sklepu online z kosmetykami, a także jest trenerką pilatesu.

Kocham to co robię! Kocham pilates, kocham prowadzić zajęcia… dziękuję! 🤍

Buziaki i do zobaczenia na zajęciach,

Wiki ✨ - pisała w jednym z postów córka Waldemara Goszcza.

Zajrzyjcie do naszej galerii, aby zobaczyć, jak dziś wygląda Wiktoria Goszcz. Trzeba przyznać, że jest bardzo podobna do zmarłego aktora.