Vin Diesel zaczyna karierę muzyczną! "Moim dzieciom podoba się mój śpiew"

2020-03-16 13:30 kp
Vin Diesel
Autor: CHRIS DELMAS/AFP/East News

Vin Diesel ma za sobą ponad dwadzieścia lat filmowej kariery. Największą popularność przyniosła mu oczywiście rola Dominica Toretto w kolejnych częściej filmów z serii Szybcy i Wściekli. Przyszedł jednak czas na zmiany - aktor od dawna przymierza się do rozwinięcia kariery w branży muzycznej, a kibicują mu w tym... jego dzieci!

Podczas gdy fani Vina Diesela czekają na premierę Szybkich i Wściekłych 10 z jego udziałem, on w tajemnicy przed wszystkimi pracuje nad zupełnie innym projektem. Gwiazdor przyznał się ostatnio Jamesowi Cordenowi, że już od dawna poważnie rozważał pójście w stronę branży muzycznej i powoli jego plany nabierają rozpędu. Wyobrażacie sobie jego koncert?

Być może nie wszyscy pamiętają o tym, że Vin Diesel ma już za sobą pewne muzyczne doświadczenia. W 2017 roku aktor wystąpił na Billboard Latin Music Awards z remixem hitu Kygo i Seleny Gomez It Ain't Me.

Vin Diesel nagrywa płytę

Jak dotąd wyrazy uznania w kwestii wokalnego talentu Vina Diesela miały okazję wyrazić jego dzieci.

Muszę być z tobą szczera... moje dzieci uwielbiają, kiedy śpiewam, bardzo to uwielbiają - to trochę jak z J.R.R. Tolkienem, zaczął opowiadać swoim dzieciom historie o hobbitach, a następnie, jak wiesz, wziął się do pracy nad Władcą Pierścieni. Mam trochę tego we mnie! Chciałbym móc ci zagrać moją muzykę. Mam szczęście, że mam naprawdę świetną muzykę. Nic na świecie nie jest lepsze niż widok mojej czteroletniej córki spacerującej po domu i śpiewającej te piosenki, które ode mnie słyszy. To najpiękniejsza rzecz na świecie. Aby móc się tym podzielić, nie ma nic piękniejszego niż to.

- powiedział Vin Diesel.

NAJNOWSZE