Vin Diesel wypina brzuch na jachcie. Gdzie ten słynny kaloryfer?

2021-09-09 16:55

Vin Diesel spędza wakacje na jachcie, którym zwiedza wybrzeże Morza Śródziemnego. W sieci pojawiły zdjęcia aktora zrobione w pobliżu Włoch. Aktor filmowej serii "Szybcy i wściekli" dał się uwiecznić z ogromnym, wypiętym brzuchem. Fani Vina pytają w żartach: gdzie ten słynny szcześciopak?!

Vin Diesel to jeden z najbardziej lubianych amerykańskich aktorów i bez wątpienia największa gwiazda "Szybkich i wściekłych". Jest zresztą nie tylko aktorem tej popularnej serii, ale i jej współproducentem, osobiście odpowiedzialnym m.in. za dobór obsady. To właśnie Vin zdecydował, że w najnowszej części, "Fast 9" rolę jego brata zagrał właśnie John Cena.

Fani, którzy śledzą od dawna Instagram Vina Diesela, na pewno świetnie kojarzą wiele zdjęć i filmików, na których aktor mógł pochwalić się całkiem dobrą formą. Oto pierwszy z brzegu przykład - fotka Vina z siłowni zrobiona całkiem niedawno, bo 7 sierpnia...

A to zdjęcie opublikowane w maju - fota promująca "F9".

Vin Diesel skończył w lipcu 54 lata. Wielu jego rówieśników z pewnością patrząc na podobne fotki wpada w małe kompleksy.

Chyba, że spojrzą na najnowsze fotki aktora, zrobione podczas jego wakacji na jachcie u wybrzeży Włoch. Tu aktor wygląda już całkiem... normalnie!

Vin Diesel wyznał niedawno, że postanowił "wrzucić trochę na luz" i przez jakiś czas nie przejmować się wagą. Jak widać, nie rzucał słów na wiatr! ;)

Sonda
Jak dbasz o swoją formę?
Shanguy z koncertem w ESKA Live. Działo się na planie nagrywania! [KULISY]