Viki Gabor mierzy się z hejtem! Jej ojciec został pobity!

2022-01-24 6:02 RD
Viki Gabor
Autor: materiały prasowe//Sony Music Poland

Viki Gabor musi mierzyć się z hejterami. Czepiają się oni przede wszystkim romskiego pochodzenia artystki. Jakiś czas temu doszło też do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Ojciec Viki został pobity. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Viki Gabor jest obecnie jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Największą popularność zyskała, gdy udało jej się wygrać Eurowizję Junior. Od tego czasu 14-latka jest niemal cały czas w rozjazdach. Liczne koncerty, występy w stacjach telewizyjnych… Nie ma co ukrywać, Viki ma pełne ręce roboty. 

Jednak - jak twierdzą rodzice piosenkarki - mimo wszystko zachowuje się ona jak każda dziewczyna w jej wieku. Ma tylko dodatkowe obowiązki. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

W programie “Uwaga” niedawno wyemitowany został materiał o życiu Viki. Odbyło się to w ramach cyklu “Kulisy sławy”. To właśnie dowiedzieliśmy się, że Viki musi mierzyć się z falą hejtu. Wylał się on na nią przede wszystkim z powodu jej romskiego pochodzenia. 

W reportażu słyszymy też, że ponad rok temu miał miejsce incydent, kiedy ojciec Wiktorii stanął w jej obronie i został pobity. Jednak zdecydowana większość ataków na młodą piosenkarkę to obraźliwe wpisy w Internecie.

Viki stara się jednak nimi nie przejmować i zawsze może liczyć na wsparcie rodziny. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
NAJNOWSZE