Książę Harry za wszelką cenę chce WRÓCIĆ NA WYSPY! Chodzi o Lilibet

2022-01-23 14:04 mm

Książę Harry jest zdesperowany, żeby jeszcze w tym roku móc wrócić do Londynu. Chce zabrać ze sobą córkę. Dlaczego tak bardzo mu na tym zależy? Jeden z magazynów wyjawił powody.

Rok 2022 będzie dla brytyjskiej rodziny królewskiej wyjątkowy. Mija 70 lat sprawowania władzy przez królową Elżbietę II. Jednocześnie brytyjska monarchini nie miała jeszcze okazji poznać swojej najmłodszej wnuczki. A przecież Lilibet otrzymała imię właśnie na jej cześć.

Książę Harry chce jak najszybciej nadrobić zaległości. Jak donosi brytyjska prasa, mąż Meghan Markle jest zdeterminowany, aby w najbliższych miesiącach udać się z córeczką na Wyspy i wreszcie przedstawić ją swojej babci. Niestety na drodze staje Covid oraz konflikt z rodziną...

Książę Harry nie dostanie ochrony?

Przedstawiciel księcia Harry'ego poinformował kilka dni temu, że młodszemu wnukowi Elżbiety II odmówiono policyjnej ochrony podczas jego planowanej wizyty w Anglii. Jeśli Harry i Meghan będą chcieli przylecieć z rodziną na Wyspy, będą musieli opłacić sobie z własnych pieniędzy prywatną ochronę. Biorąc pod uwagę zamieszanie, jakie wywoła ich przylot, koszt takiego zabezpieczenia może być ogromny.

Jak donoszą osoby z otoczenia rodziny królewskiej, Harry'emu bardzo zależy, aby w najbliższym czasie przedstawić córkę jej prababci. Nie jest tajemnicą, że Elżbieta II w ostatnim czasie coraz częściej boryka się z problemami zdrowotnymi.

21 kwietnia 2022 roku Elżbieta II skończy 96 lat. Babcia Harry'ego zasiada na brytyjskim tronie od 6 lutego 1952 roku. 

Olly Alexander - zapowiedź wywiadu Radia ESKA!
NAJNOWSZE