Victoria Beckham pokazała zdjęcie Brooklyna i Nicoli. „Najsłodsza para”. Zgadzacie się?

2020-08-11 13:00 AM
Victoria Beckham
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Gdy Brooklyn Beckham ogłosił, że zaręczył się z Nicolą Peltz i planują ślub, świat oszalał. Niektórzy wątpili w szczerość tej miłości, ale nie rodzice Brooklyna. Najbardziej związkiem zachwyca się Victoria, która przy każdej możliwej okazji podkreśla, jak bardzo zakochani do siebie pasują. Właśnie podzieliła się z instagramową społecznością zdjęciem syna i przyszłej synowej o zachodzie słońca. Fotka zapiera dech w piersiach!

Związek Brooklyna Beckham i Nicoli Peltz z każdym dniem nabiera tempa. Para szybko się zaręczyła a teraz planują ślub, choć niektórzy twierdzą, że już są po ceremonii. I choć niektórzy nie dawali im szans na związek, to za to mają wielkie wsparcie u Victorii Beckham, która dosłownie szaleje za nimi. Projektanta z resztą często pokazuje to w mediach społecznościowych. Przy każdej możliwej okazji daje do zrozumienia, że według niej syn w końcu znalazł tą jedyną. Równie świetny kontakt, projektantka ma z przyszłą synową.

NICOLA PELTZ POZUJE W SUKIENCE Z KOLEKCJI VICTORII BECKHAM

Na Instagramie Nicoli Peltz i jej ukochanego Brooklyna często pojawiają się ich wspólne fotki. Ale nie tylko u nich można podziwiać zdjęcia pary. Chętnie publikuje je także Victoria Beckham, która wczoraj opublikowała piękną fotkę o zachodzie słońca na której widać, jak młody Beckham całuje w policzek ukochaną.

Najsłodsza para o zachodzie słońca, @brooklyn beckham i @nicolapeltz wygląda niesamowicie w różanej sukience #VBPAW20!

 – brzmiał opis fotki.

 

Victoria Beckham tak bardzo jest zachwycona Nicolą, że postanowiła podarować jej sukienkę ze swojej kolekcji. Z resztą to nie pierwszy raz, wcześniej Victoria dodała fotkę swojej córki Harper, która robiła sobie zdjęcie w lustrze w jej butiku. Poszła na zakupy w towarzystwie brata i jego ukochanej.

Urocze zdjęcie skradło serce nie tylko rodzinie ale także znajomych i internautów. A Wam jak się podoba?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE