Vanessa Hudgens czuje się lepiej jako singielka? Po rozstaniu świetnie się bawi!

2020-01-27 13:36 AM
Vanessa Hudgens
Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Vanessa Hudgens rozstała się z Austinem Butlerem po prawie 10 latach związku. To kawał czasu, na miejscu gwiazdy wiele osób z pewnością by się załamało, ale nie ona! Jak podają źródła Hudgens po rozstaniu jest w świetnej formie! Jak to możliwe?

Vanessa Hudgens spędziła z Austinem Butlerem prawie 10 lat. Para przez ten czas miała świetnie się dogadywać, jednak poróżnić ich miał brak czasu. Oboje są bardzo zapracowani i często nie widywali się całymi miesiącami. Ta wersja brzmi sensownie, jednak tuż po rozstaniu pojawiły się doniesienia, że Vanessa już pocieszyła się innym i zaczęła spotykać się z koszykarzem Kyle Kuzmą! Jak jest naprawdę wiedzą tylko oni. Teraz docierają do nas informacje zza oceanu, że Vanessa po rozstaniu świetnie się bawi i jest mega szczęśliwa. Pytanie tylko czy to szczęście daje jej status singielki czy może nowy partner.

VANESSA HUDGENS ZNALAZŁA ŚWIETNY SPOSÓB NA BÓL PO ROZSTANIU

Vanessa Hudgens mimo rozstania po długim związku nie ma zamiaru siedzieć i płakać. Źródła mówią, że aktorka nawet nie należy do tego typu osób. Podobno jest podekscytowana życiem i nie chce siedzieć i się smucić.

„Vanessa spędzała dużo czasu ze swoją mamą, siostrą i dziewczynami. Zerwanie nie jest łatwe, ale ona nie jest taka, żeby siedzieć i się zamartwiać. Żyje i dobrze się bawi. Szczerze mówiąc wydaje się być naprawdę szczęśliwa i podekscytowana życiem”. – podało źródło.

Dodatkowo źródła mówią, że Vanessa i Austin rozstali się w zgodzie i nadal mają do siebie mnóstwo szacunku.

 

Zobacz też: 

NAJNOWSZE