Uczestniczka "Hotelu Paradise" jest ciężko chora! "Po półtorarocznej tułaczce otrzymałam diagnozę"

2022-08-13 12:57 NN
Hotel Paradise: Wiktora Gąsior jest ciężko chora
Autor: Screenshot Instagram/wiktoria_gasior Hotel Paradise: Wiktora Gąsior jest ciężko chora

Wiktoria z "Hotelu Paradise" wreszcie dowiedziała się, co jej dolega. Uczestniczka popularnego show od dłuższego czasu skarżyła się na problemy ze zdrowiem i przewlekłe zmęczenie, co bardzo martwiło jej fanów. Teraz poznała diagnozę i okazało się, że jest poważnie chora. Cierpi na niebezpieczną chorobę, która znów atakuje nasz kraj ze zwiększoną mocą.

Wiktoria Gąsior wystąpiła w 4. edycji programu "Hotel Paradise" i bez dwóch zdań można ją uznać za jedną z najbardziej zapadających w pamięć uczestniczek. Dziewczyna nie miała jednak łatwo. Już w samym programie wdawała się w liczne konflikty z innymi mieszkankami hotelu, jej związek z ekranowym partnerem nie przetrwał próby czasu, a sama Wiktoria po powrocie zmagała się z problemami psychicznymi. Na tym jednak jej problemy się nie skończyły. Ex-uczestniczka "Hotelu Paradise" od dłuższego czasu podupadała na zdrowiu, a teraz - po półtora roku - otrzymała wreszcie diagnozę. Ta niestety nie jest pocieszająca...

Jestem chora. Mam diagnozę. Moje ostatnie półtora roku to ciągła tułaczka po gabinetach lekarzy, fizjoterapeutów, neurologów, ortopedów. Ciągle coś mnie bolało. Cały czas czułam spięcia w ciele. Chodziłam zmęczona. Ale zawsze wszystko podciągałam do zmęczenia spowodowanego przygotowaniem do zawodów. Bóle w ciele, które mi towarzyszyły, traktowałam tylko i wyłącznie jako efekt ciężkich treningów. Nie wiedziałam, co mi jest i szukałam pomocy - czytamy we wstępie do oświadczenia Wiktorii. 

Hotel Paradise: Wiktora cierpi na boreliozę

Wiktoria przyznała, że chodziła od lekarza do lekarza, jednak nikt nie potrafił jednoznacznie określić, co jej dolega. Ostatecznie usłyszała jednak diagnozę i okazało się, że choruje na ciężką odmianę boreliozy. W instagramowym wpisie otwarcie przyznała, że świadomość tego, co jej dolega, nieco ją pocieszyła. Zapowiedziała również, że planuje spróbować niekonwencjonalnym metod leczenia

Wczoraj po półtorarocznej tułaczce otrzymałam diagnozę. Mam boreliozę. Jest jej aż 17 typów, a ja choruję na ten najgorszy, czyli atakujący stawy oraz układ nerwowy. Zaczynam leczenie metodami niekonwencjonalnymi. Jestem przerażona, ale jednocześnie szczęśliwa, że w końcu wiem, co mi jest. Wiem, że jestem w dobrych rękach, ponieważ ta pani wyleczyła moją ciocię właśnie z boreliozy. Będzie dobrze! - napisała Wiktoria z "Hotelu Paradise" na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Borelioza – czy jesteś już nosicielem? 26 objawów ukrytej choroby w twoim ciele

Borelioza to groźna i przewlekła choroba, która może zaatakować nawet cały organizm, a jej uleczalność w ogromnym stopniu zależy od czasu jej wykrycia. Boreliozę, zwaną też chorobą z Lyme, wywołują krętki z rodzaju Borrelia, a w naszym kraju od 1 stycznia do 15 maja 2022 roku zanotowano aż 1980 przypadków jej zakażeniem.

Skandaliczny atak na ratownika na kąpielisku
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE