Tytuł programu Justyny Żyły to najlepszy żart, jaki dziś przeczytacie! Kto to wymyślił?

2018-12-05 9:41
Piotr Żyła i Justyna Żyła w 2013 roku
Autor: East News

Justyna Żyła na poważnie rozkręca swoją show-biznesową karierę. Była już żona Piotra Żyły poprowadzi program, w którym będzie... no właśnie - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu?

Justyna Żyła zgodnie ze swoim planem podbija polski show biznes - takie ma w każdym razie ambicje. Była żona Piotra Żyły rozpoczęła swoją karierę w oryginalny sposób - wyciągając rodzinne brudy do mediów i publicznie oskarżając skoczka o zdradę. Strategia okazała się dobra, bo już jakiś czas później Justyna miała za sobą sesję w Playboyu, pierwszą ściankę i kanał na Youtube.

Teraz przyszedł czas na realizację kolejnego planu Justyny Żyły. Była żona skoczka już od dawna zapowiadała, że pracuje nad własnym programem w telewizji. Teraz poznaliśmy jego szczegóły.

Justyna Żyła będzie prać brudy innych ludzi

Okazuje się, że choć Justyna Żyła głośno twierdzi, że planuje budować karierę na swoich umiejętnościach kulinarnych, jest tak naprawdę kobietą wielu talentów. Była żona Piotra Żyły poprowadzi na kanale Active Family program zatytułowany: "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!". Tytuł jest porywający, a - według informacji serwisu Party - Justyna będzie odwiedzała w show skonfliktowane ze sobą rodziny i sąsiadów, pomagała im wyartykułować wzajemne pretensje, a następnie szukała sposobu na rozwiązanie ich problemów.

Trzeba przyznać, że jeśli Justyna Żyła prywatne problemy uczestników show będzie rozwiązywać z taką delikatnością, jak swoje własne - zapowiada się rozrywka na wyjątkowym poziomie.

>> Piotr Żyła i Justyna Żyła rozwiedli się. Skoczek stracił dom

Będziecie oglądać?

NAJNOWSZE