Rusza Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Gwiazdy się lubią czy konkurują?

2021-09-10 18:28 kp
Paulina Sykut-Jeżyna
Autor: WBF

Fani programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo doczekali się - w piątkowy wieczór Polsat pokaże 1. odcinek jesiennej edycji show. Gwiazdy programu już od wielu tygodni intensywnie pracowały nad swoimi metamorfozami i robiły wszystko, by zachwycić widzów. A czy zdążyły się w międzyczasie choć trochę zaprzyjaźnić?

Lista uczestników nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo robi wrażenie. Twórcom udało się zebrać sporo naprawdę znanych osób z Robertem Janowskim, Barbarą Kurdej-Szatan i Pauliną Sykut-Jeżyną na czele. W show wystąpią też chociażby Adam Zdrójkowski i syn Krzysztofa Cugowskiego, Chris Cugowski, który może pochwalić się rolą w hicie Netflixa Bridgertonowie. 

Wszyscy uczestnicy poprzednich edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 zaznaczają, że to jeden z najtrudniejszych programów talent-show dla gwiazd. Uczestnicy muszą wykazać się nie tylko talentem wokalnym, ale i aktorskim, a to wszystko z bardzo mocną charakteryzacją, w maskach ograniczających swobodę czy ważących wiele kilogramów kostiumach. Jednocześnie wszyscy zgodnie twierdzą, że to wyjątkowe wyzwanie i wspaniała przygoda. 

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Rusza Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021

Już od wielu tygodniu trwają nagrania odcinków do nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Gwiazdy zdążyły się już więc wykazać na scenie - co zobaczymy już w piątkowy wieczór - ale i dobrze poznać. Czy narodziły się przyjaźnie? Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła na Instagramie, jakie relacje panują między uczestnikami. 

Fantastyczni ludzie! Razem śpiewamy, trenujemy, występujemy , ale przede wszystkim bardzo się wspieramy. Dzisiaj nasz debiut w @twojatwarzbrzmiznajomo o 20.00 w @polsatofficial 🙌

- napisała pogodynka. 

Na dowód pokazała zdjęcia roześmianych uczestników.

Komu będziecie kibicować?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE