Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, FINAŁ: Kto wygrał? KASIA POPOWSKA! Wszystkie metamorfozy!

2017-05-07 2:31
FINAŁ TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO 2017
Autor: Maciej Zawada FINAŁ TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO 2017

Wszystko stało się jasne! Kto wygrał finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017? To Kasia Popowska! Na Hotplota.pl mamy dla Was wszystkie metamorfozy tego odcinka. 

Za nami wielki finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 6.05.2017 uczestnicy ostatni raz wystąpili na wielkiej scenie tego show. Pierwszy solowy występ w tym odcinku należał do Kasi Popowskiej, która jako Beyonce, zaśpiewała poruszającą balladę „Listen”.

TTBZ, FINAŁ: KASIA POPOWSKA
Autor: Maciej Zawada TTBZ, FINAŁ: KASIA POPOWSKA

Kolejną finalistką, którą zobaczyliśmy na scenie, była Joanna Jabłczyńska. Aktorka chciała zaprezentować jak najbardziej spektakularną i szaloną metamorfozę oraz zaskoczyć wszystkich. Udało się jej to znakomicie, wystąpiła jako postać z filmu pt. „Maska”, w którym główną rolę grał Jim Carrey. Piosenką „Cuban Pete” rozbawiła niemal do łez publiczność i Jurorów.

TTBZ, FINAŁ: JOANNA JABŁCZYŃSKA
Autor: Maciej Zawada TTBZ, FINAŁ: JOANNA JABŁCZYŃSKA

W jego wykonaniu widzieliśmy Tinę Turner, Eltona Johna czy Andrzeja Dąbrowskiego. Mowa oczywiście o Sławomirze, który w finałowym odcinku wystąpił jako legendarny Freddie Mercury i wykonał megahit zespołu Queen „We are the champions”.

TTBZ, FINAŁ: SŁAWOMIR
Autor: Maciej Zawada TTBZ, FINAŁ: SŁAWOMIR

Ostatnią finalistką na scenie była Zosia Nowakowska, która zdecydowała się zaprezentować widzom jako Celine Dion i zaśpiewała wzruszający utwór „I surrender”.

TTBZ, FINAŁ: ZOSIA NOWAKOWSKA
Autor: Maciej Zawada TTBZ, FINAŁ: ZOSIA NOWAKOWSKA

Wszyscy finaliści wystąpili również jako zespół One Direction.

TTBZ, FINAŁ: FINALIŚCI JAKO ZESPÓŁ ONE DIRECTION
Autor: Maciej Zawada TTBZ, FINAŁ: FINALIŚCI JAKO ZESPÓŁ ONE DIRECTION

Po tych niesamowitych występach, zobaczyliśmy kolejne. Sceną zawładnęły duety. Pierwszą parą była Monika Borzymi Krzysztof Kwiatkowski, którzy jako Zdzisława Sośnicka i Zbigniew Wodecki, zaczarowali widzów przepiękną piosenką „Z Tobą chcę oglądać świat”.

TTBZ, FINAŁ: Monika Borzym i Krzysztof Kwiatkowski jako Zdzisława Sośnicka i Zbigniew Wodecki
Autor: Maciej Zawada TTBZ, FINAŁ: Monika Borzym i Krzysztof Kwiatkowski jako Zdzisława Sośnicka i Zbigniew Wodecki

Al Bano i Romina Power to jeden z najbardziej znanych duetów artystycznych na świecie. Wszyscy znamy przebój „Felicita” czy „Ci sara”, który przyniósł im zwycięstwo na festiwalu w San Remo w 1984 roku. I właśnie tę piosenkę zaśpiewali na naszej scenie Kuba Świderskii Paweł Jasionowski.

TTBZ, FINAŁ: Kuba Świderski i Paweł Jasionowski.
Autor: Maciej Zawada TTBZ, FINAŁ: Kuba Świderski i Paweł Jasionowski.

Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017? To już wiecie, ale nie wiecie jak rozłożyły się głosy. Oficjalny werdykt brzmiał następująco: „Siódmą edycję show Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrała Kasia Popowska. Zdobyła Złotą Twarz oraz 100 000 złotych, które przekazała Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” na rzecz Karinki Cicheckiej. Srebrną Twarzczyli drugie miejsce zajęła Joanna Jabłczyńska, laureatem Brązowej Twarzy został Sławomir, a Żelazną Twarz i czwarte miejsce zdobyła Zosia Nowakowska”.

FINAŁ TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO 2017
Autor: Maciej Zawada FINAŁ TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO 2017

Jesteście zadowoleni z takiego rozwoju sytuacji? Czekamy na Wasze opinie! :)

dr

NAJNOWSZE