Twoja Twarz Brzmi Znajomo, 17.09.2021: Kto wygrał drugi odcinek? [ZDJĘCIA]

2021-09-17 22:44 RD
Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021
Autor: Polsat Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021

Nasze Gwiazdy nabierają rozpędu! W drugim odcinku show cała ósemka zaprezentowała wysoki poziom swoich występów. Kto jednak wygrał drugi odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Pierwszą uczestniczką na scenie i pierwszą na podium została Paulina Sykut-Jeżyna! Brawurowo wcieliła się w postać, którą znała i uwielbiała – Korę z zespołu Maanam.  Zaśpiewała utwór „To tylko tango” i wszystkich tym wykonaniem powaliła na kolana! 

– Mówią, że do tanga trzeba dwojga, do tego tanga wystarczyłaś Ty jedna. To był majstersztyk! I postaciowy, i wokalny. Ty jedna, nic innego i nikt więcej i fantastyczna Kora – zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka.

–  Supercharakteryzacja, superwygląd i supergłos. Naprawdę wokalnie stanęłaś na najwyższym poziomie. Łudząco podobna barwa. Jestem zachwycona tym występem – dodała Małgorzata Walewska.  

Paulina Sykut-Jeżyna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021
Autor: Polsat Paulina Sykut-Jeżyna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021

Następnie do Jamajki zabrał nas Adam Zdrójkowski. Aktor rozbujał wszystkich do najlepszych rytmów reggae, wykonując utwór „No woman no cry” Boba Marleya. 

– Adaś, ja jestem Tobą niezmiennie zachwycona. Jeszcze za mało wyjarałeś w życiu, żeby ta chrypa była taka jak u Marleya. Naprawdę miałam wrażenie, że ta Jamajka jest Ci bardzo bliska. Wszystkie te gesty, to jego zasłanianie oczu, to nie było powierzchowne, widać, że głęboko przeżyłeś ten numer i wiedziałeś po co każdy ten gest jest   – podsumowała Małgorzata Walewska. 

Adam Zdrójkowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021
Autor: Polsat Adam Zdrójkowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021

W drugim odcinku Tomasz Ciachorowski po raz pierwszy wcielił się w postać kobiety – Chrissie Hynde z zespołu The Pretenders, i zaśpiewał utwór „Middle of the road”. Trzeba przyznać, że zrobił to bardzo dobrze i był niesamowicie zgrabną kobietą!

–  Tam jest pierwiastek męski w tej kobiecie, ale mimo wszystko ona jest zdecydowanie kobieca. Wokalnie mogło być lepiej, natomiast aktorsko fajnie sobie z tym poradziłeś – podsumował Michał Wiśniewski. 

Tomasz Ciachorowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021
Autor: Polsat Tomasz Ciachorowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021

Następnie Kasia Łaska zmierzyła się z trudnym zadaniem i wykonała utwór „Writing’s on the wall” Sama Smitha ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Bond. Spectre”. Za to wykonanie otrzymała owacje na stojąco od całej czwórki jury.

– Kasieńko, poderwałaś mnie z krzesła z wielkimi brawami, niezwykłymi emocjami, ciarkami. Niesamowicie przejmujące wykonanie. To, co powiedziałam w zeszłym odcinku Basi Kurdej–Szatan, że są piosenki, kiedy mężczyzna śpiewa dużo falsetem, i to jest killer dla kobiecego głosu. A Tobie się to udało, żeby tak się nie stało. Ta przejmująca barwa wokalu i te przedziwne emocje, jakie ja czuję, oglądając Sama Smitha w tej piosence, u Ciebie zostały świetnie zagrane aktorsko i pięknie uchwycone głosem – zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka.

– Uważam, że należy Ci się Oscar za dzisiejszą sytuację na scenie! – dodał Gromee. 

Kasia Łaska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021
Autor: Polsat Kasia Łaska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021

Piątym uczestnikiem był Chris Cugowski, który miał bardzo trudne zadanie... Musiał wcielić się w postać niezwykle seksownej piosenkarki – Rity Ory! Chris odtworzył teledysk do piosenki „Ritual”. Swoim występem porwał do tańca Gromee’iego, który aż wskoczył na stół jurorski! 

– Wspaniale to wszystko aktorsko uchwyciłeś! Ta jej mina, te rozchylone usteczka! No super! Wokalnie to ja w ogóle nie słyszałam, co się tam działo  – skomentowała Małgorzata Walewska.

– Jeżeli chodzi o wokal, to święta Rita jest patronką sytuacji beznadziejnych, więc jest szansa, że da się to uratować   – zażartował Gromee.

Chris Cugowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021
Autor: Polsat Chris Cugowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021

Basia Kurdej-Szatan tym razem porwała nas „Aleją Gwiazd”! Wykonała utwór wielkiej divy Zdzisławy Sośnickiej. I co to był za występ! Dzięki aktorce przenieśliśmy się z powrotem do cudownych lat  80-tych.

– Dla mnie to był ten występ! – powiedział Michał Wiśniewski.

– Fantastycznie zaśpiewana piosenka. Bardzo blisko oryginału! W 90% trwania piosenki miałam wrażenie, że słyszę głos Zdzisławy Sośnickiej. Zwłaszcza w referendach – powiedziała Katarzyna Skrzynecka.  

Basia Kurdej-Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021
Autor: Polsat Basia Kurdej-Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021

Przedostatnią uczestniczką na naszej scenie była Klara Willimas. Tym razem zaśpiewała kultowy kawałek „Lovefool” w wykonaniu Niny Persson z zespołu The Cardigans. Tym wykonaniem wprowadziła nas w przepiękny romantyczny klimat.

–  Cudownie z tego wybrnęłaś. Jesteś tak słodka, delikatna, no po prostu wszystko tam było! – zachwalała Małgorzata Walewska.

– Ten numer jest taki trochę słodko – gorzki. Ale Ty byłaś taka słodka w tym. Ja to się tutaj zakochałem – rozmarzył się Gromee. 

Klara Williams w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021
Autor: Polsat Klara Williams w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021

Ostatni na scenie pojawił się zwycięzca pierwszego odcinka Robert Janowski jako Czadoman. Zaśpiewał utwór „Chodź na kolana”! Robert porwał do tańca całe studio! 

  Słuchajcie, trzeba zajrzeć czy tam nie ma Pawła pod spodem! Naprawdę! Bo ja nie wierzę, że tam jest Robert! – powiedziała Kasia Skrzynecka. 

Robert Janowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021
Autor: Polsat Robert Janowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021

Odcinek wygrała Paulina Sykut-Jeżyna, a czek na 10 tysięcy złotych przekazała na rzecz Hospicjum im. św. Matki Teresy w Puławach.

Zwycięzca w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021
Autor: Polsat Zwycięzca w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021

Tabela wyników po pierwszym odcinku wygląda następująco: 

  1. Paulina Sykut – Jeżyna
  2. Kasia Łaska
  3. Basia Kurdej – Szatan 
  4. Adam Zdrójkowski
  5. Robert Janowski
  6. Tomek Ciachorowski
  7. Klara Williams
  8. Chris Cugowski 
NAJNOWSZE