Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Paweł Królikowski nie wystąpi w roli jurora? Kto go zastąpi?

2020-01-17 21:02 nk
Jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: www.instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Z powodu stanu zdrowia Paweł Królikowski musi podobno odejść z jury programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kto zastąpi jurora w jego fotelu? Następca Królikowskiego jest już ponoć znany. Jeśli wierzyć doniesieniom medialnym, wybór producentów jest ciekawy, choć nie możemy powiedzieć, że mocno zaskakujący.

Paweł Królikowski od wielu miesięcy walczy z chorobą nowotworową. W poprzedniej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo juror nie rozstawał się z kapeluszem, pod którym skrywa blizny po operacji. Jeśli wierzyć w najnowsze doniesienia polskich mediów, aktor jest zmuszony zrezygnować z fotela jurorskiego w 13. edycji popularnego show telewizji Polsat,

Kto zamiast Królikowskiego w jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13?

Prasa podaje, że producenci TTBZ 13 rozważali pozostawienie jury programu w trzyosobowym składzie. Ostatecznie jednak podobno postanowili zatrudnić czwartą osobę, która zastąpi Pawła Królikowskiego.

Fakt twierdzi, że Pawła Królikowskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 zastąpi zwycięzca poprzedniej edycji programu, Adam Strycharczuk.

Youtuber jest znany w sieci dzięki swojemu kanałowi Na Pełnej. Zwycięstwo przyniósł mu spektakularny występ w finale TTBZ 12 w roli Violetty Villas.

NAJNOWSZE