Khloe Kardashian napisała do kochanki Tristana Thompsona! Poprosiła ją o...

2021-05-03 15:54 es
Khloe Kardashian
Autor: AP/Associated Press/East News

Niestety przewidywania większości internautów okazały się prawdziwe. Tristan Thompson po raz kolejny zdradził Khloe Kardashian. Przez wiele miesięcy gwiazda ukrywała ich związek. Niedługo po tym, gdy oficjalnie się ujawnili, celebrytka Sydney Chase wyznała, że Tristan Thompson okłamał ją, że jest singlem. Teraz okazuje się, że Khloe Kardashian się z nią kontaktowała.

Ile jeszcze cierpienia będzie musiała znosić Khloe Kardashian? Ojciec jej dziecka, Tristan Thompson ma poważne problemy z pamięcią. Już 3 raz zapomniał, że jest w związku i umawiał się z dziewczyną na boku. Gwiazda Instagrama Sydney Chase ujawniła to niedawno w programie. Teraz cały świat wie, że Tristan Thompson po raz trzeci zdradził Khloe Kardashian.

Tak naprawdę dopiero niedawno para naprawiła swój związek po jego poprzednim wyskoku. Przez wiele miesięcy ukrywali się przed opinią publiczną. Khloe Kardashian dobrze wie, jakie internauci mają zdanie o jej partnerze... Jak się okazuje - słusznie!

Większość osób na miejscu Khloe Kardashian kazałoby Tristanowi Thompsonowi znikać ze swojego życia jak najprędzej. Tymczasem celebrytka robi jeszcze własne śledztwo...

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Khloe Kardashian kontaktowała się z kochanką Tristana Thompsona

W ubiegłym tygodniu Sydney Chase ujawniła, że Tristan Thompson ją oszukał. Podrywał ją i proponował spotkania, zapewniając, że jest singlem. NIE BYŁ! Kiedy celebrytka zorientowała się, że kłamał - ujawniła ich romans w mediach.

Niedawno Sydney Chase ujawniła także, że Khloe Kardashian się z nią kontaktowała. Wrzuciła na stories zdjęcia wiadomości od gwiazdy KUWTK. Ta prosiła o zachowanie rozmowy w poufności, co oczywiście nie wyszło...

Sydney Chase co prawda zamazała treść wiadomości, ale przynajmniej wiem, że Khloe Kardashian nie udaje, że skandal do niej nie dotarł.

Myślicie, że pani się dogadały i razem znienawidzą Tristana Thompsona? Przyjaźń zbudowana na czymś takim byłaby najlepszym wyjściem z sytuacji!

NAJNOWSZE